Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Černý drak

9. září 2011 v 17:36 | Adri |  Druhy Draků
Černý drak žije mezi v podzemí. Jak vypadá jeho sídlo, to nikdo neví a vyprávějí se o tom jen rozporuplné legendy. Černý drak má neuvěřitelně ostrý zrak, a proto ví o všem, co se kde ve světě šustne. Na pohled je tento drak velmi majestátný; celý černý s lesklými černými pařáty a velkýma zlatýma očima. Přilétá/vylétá většinou po soumraku, a pokud je bezměsíčná noc a on přimhouří oči, je téměř neviditelný (pro nehmotné bytosti - aby byl drak viděn člověkem člověk musí umět vidět nehmotný svět (někdy se tomu říká třetí oko) a drak mu dá svolení k vidění.

Černí draci jsou velmi vzácní, často ale zasahují do záležitostí světa, protože toho o něm hodně vědí, a snaží se o udržování jakési rovnováhy, ostatním tvorům většinou nepochopitelné. Ostatní draci si je často berou jako soudce ve svých sporech.

I černý drak může plavat pod vodou, jelikož nepotřebuje dýchat, koupel však nijak záměrně nevyhledává.
Jeho dechem je mráz Vnějšího světa, tak chladný, že zraní i bílého a ledového draka.

Výpravy na něj se neuskutečňují, protože je velice nebezpečný. Pozná ale moudrou bytost a ji ušetří. Pokud má ale špatnou náladu, nedoporučuji se k němu přibližovat. 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."