Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Dráček lesní

24. září 2011 v 12:29 | Adri |  Druhy Draků
Dráček lesní je malý a velice pružný. Umí létat za pomoci svých dlouhých blanitých křídel, která nosí složena na zádech. K boji a krádežím používá své dlouhé a obratné ruce vybavené ostrými drápky a zubatou tlamičku vybavenou zuby ostrými jako jehly.
Dráček je takovou miniaturou běžných draků.

Má na zádech ostrý šupinatý hřeben a krátký ostrý roh. Má zelenohnědou barvu. Vyskytuje se hlavně v lesích blízko obydlí různých bytostí.

Zde se baví tím, že bytostem krade různá malá domácí zvířata, která posléze bezezbytku konzumuje. Je velmi zvědavý.
Nenajde-li na dvoře nic k snědku, odváží se i do obydlí, kde pokrade, co vidí.
Je-li při svém činu chycen, vykrucuje se a snaží se majitele přesvědčit, že ty věci vlastně vůbec nepotřebuje a že mu je rád daruje. Pokud je dráček zahnán do úzkých, snaží se všemožně vykroutit a utéct.

Nemá-li kam, bojuje do poslední kapky krve. Zvláštním útokem dráčka je plivnutí lepkavé tekutiny, oběť se přilepí a nemůže se pohnout z místa.
Dráčkův sliz po dvou dnech tuhne a je odlepitelný pouze za pomoci silné lihoviny. Podaří-li se dráčkovi protivníka úplně znehybnit, nechá ho být, pokrade, co může a uteče.


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 [E]louš.[ek] [E]louš.[ek] | Web | 24. září 2011 v 12:39 | Reagovat

Hustý..:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."