Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Milý deníčku... 10.9

10. září 2011 v 19:33 | Adri |  Můj deník
Úspěšně jsem přežila první týden školy. Jo! Už se nám třikrát změnil zasedací pořádek. Nejdřív s Niki (pohodička, občas pokec), pak s Martinem (soutěže, kdo bude lepší v jakémkoliv předmětu + žádný pokec) a už oficiálně sedím s Michalem (největší blbeček třídy, se kterým jsem ještě neseděla).

Jinak jako normálně, děláme pořád o přestávkách blbosti. V pátek Honza přinesl do školy míč od bonparů :D. Mále zpřelámané a shozené všechny kytky, málem je při tom načapali dva učitelé a málem jim to spadlo z okna :). Včera jsem měla hudebku s postiženým učitelem. No a Terka si olízla ruku a machrovala s ní před mým obličejem. Pak jsem ji řekla, že ji nepůjčím mobil, a tak se zklidnila. Měli jsme mezitím s ním zpívat nějakou písničku. A on se při tom divně tváří :). Smály jsme se sami sobě a měly jsme ještě malý úsměv na tváři, když jsme se na něho koukaly. A on po nás potom začal ječet, že se mu smějeme a že máme něco zazpívat. Naštěstí zvonilo tak to bylo v cajku. Při nejhorším bychom zpívali Hledá se žena od Mandrage, nebo Rytmuse :D. Samozřejmě v pondělí a úterý píšeme z opakování skoro ze všech předmětů. Dnešní dopoledne - šrotění a dělání čtenářského deníku :). Odpoledne výletík do Shopingu. Co jsem si hezkého koupila? Super botičky a koženou bundu. Koukla jsem se na tátův stánek :D Vinis :D Koupila jsem si oblíbený koktejl v Ugo - na krásu :) To jsem neměla dělat, protože mě ještě bolí břicho. Byly jsme tam čtyři hodiny :D Po dvou hodinách mě to totálně přestalo bavit :). Zkoušela jsem skoro všechny vonavky v obchodáku :) Právě jsem do koše vyhodila ty všechny testery.

Trochu muziky!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."