Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Zbavuji se některých věcí: knihy, učebnice, oblečení, šperky... Pokud byste měli zájem: ZDE


Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Milý deníčku... 17.9

17. září 2011 v 10:02 | Adri |  Můj deník
Za tyhle dva dny ve škole je celkem nuda. Samé úkoly a podobné blbůstky do francouzštiny a ostatních předmětů.
Adél někam zmizela tak jsem musela jít domů s Martinem. Děs. :) Hudebka dopadla překvapivě dobře. Učil nás nějakou africkou písničku. Pak nám pouštěl, jak zpívali naše učitelky. Já je poznala :) V angličtinu jsme psali., opět 1* :) Nechápu co na to je se naučit nepravidelná slovesa. V anglině válí, za to ve frajině... :) Ne že bych neměla dobré známky, ale moc jsem se nechytala. Včera jsem totiž měla náladu pod psa.

Asi z nevyspání, protože jsem kecala s Martinem (jiným, něž jsem šla ze školy). Dneska se mi zdál pěkně divný sen. Raději ho tu nebudu psát :D V těláku jsme běhali 200m. Jedna holka v polovině přestala běžet. Já byla v pohodě, běžela bych klidně dál, jen mě boleli nohy. Dech, vše v poho, jen mě začala bolet stehna. Při vybíjené Martin (znám hodně Martinů :)) volal, že je Mesiáš tak všichni byli do něho. Pak další ptákoviny. Já se snažila něco chytnout, když do mě bili ale neúspěšně. Když se mi náhodou dostal balon do ruky, vybila jsem pár dobrých kluků. Čtvrtek jsem měla pohybovku, která se nakonec nekonala. Tak jsem chtěla jít s Terkou na náměstí, protože tam vystupovala naše učitelka. Chtěla jsem si dát tam zmrzku, tak jsem poprosila tetu, a ta mi dovolila jenom do Nova staru a zpátky. Super. Ale Terku jsem podplatila, abych s ní mohla kecat o upířích denících. Ona je nesnáší. Ale našla jsem někoho, koho nemusím podplácet, aby se mnou o tom kecal. Kaču. Á musím se kouknout na ostatní díly co nejrychleji, ona už viděla první díl ve třetí, já se nedoukala ještě ani tu první :D
Po obídku půjdu se psem ven.

Refrén té první miluju... Mutter... Mutter....
Engel - Rammstein
Enjoy it!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."