Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Zbavuji se některých věcí: knihy, učebnice, oblečení, šperky... Pokud byste měli zájem: ZDE


Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Milý deníčku... 28.9

28. září 2011 v 10:39 | Adri |  Můj deník
Ahojky! Právě teď jsem měla být na výletě se školou, ale jsem nachcípaná. Dost mě to udivilo, protože je to nějak brzo no ne? Takže plány na dnešek jsou : Dočíst Zášť (poslední dvě kapitoly), dívat se na dokument, přečíst si moji knížku o kouzlech, dopít všechny čaje co doma máme a být na blogu, protože víkend je úplně přecpaný mamčiným překvapením. Jedeme do Slovenska. Co tam? To je právě to překvápko... Ve čtvrtek si zajdu na námko si koupit knížku, nejspíš o magii :) Plánuju si zajít do nějakého kouzelného krámku - nevíte kde je? Chci si koupit potřebné polodrahokamy a drahokamy.

Kamenů mám už dost, právě jsou přede mnou ve zlatém písku z Keni. Sháním taky amulet... No prostě veliký kouzelnický nákup. Zatím mám jen dva zasvěcené přívěsky - delfína a štít. Dost tlachání o budoucnosti. Známky ve škole jsou prozatím dobré, zatím stránka plná jedniček. Úspěch :) Hlavně když se vůbec neučím. No učím, ale jen si to přečtu a je to. S češtinou žádné problémy nemám ani s matematikou (veliký zázrak!!). V drámoši jsem usínala a vůbec, v poslední době trpím nedostatkem energie. Doufám, že ten blbý přístroj HAARP není zapnutý. Bombu na něj! Táta přijel z Prahy a dal mi překrásný přívěšek a náušnice Swarkovski! Mám na sobě hrubé ponožky a mikinu, k tomu na mě praží slunko, takže věřím, že se z toho brzo dostanu. Včera v houslích totální propadák, protože místo hraní nějakého Vivaldiho apod. Jsem zkoušela hrát Lady Gaga a Rihannu na housle. Hrála jsem to podle tohoto super týpka - ještě potrénuju a možná sem dám nějaké videjko se mnou :) Ale vážně! Je to lehké... (říká holka, co už 6 let hraje na housle :) 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."