Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Zbavuji se některých věcí: knihy, učebnice, oblečení, šperky... Pokud byste měli zájem: ZDE


Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Nahota

17. září 2011 v 9:14 | Adri |  Na téma
Ani nevím co mám napsat, ale vím že se pak horlivě rozepíšu, jako vždy :)
...................................................................................................
Když si představím slovo nahota, tak další slovo co mě rychle napadne, je stud.
Kdysi v dávných dobách se lidé nestyděli, protože žili jako zvířata. Měli na sobě oblečení jen proto, aby jim nebyla zima. Jak ale vznikla nechuť, kterou cítíme, když tohle slovo uslyšíme? Pokud nejste úchyl, pedofil a jiné podivně hrůzné bytosti, se kterými bych jsem se nechtěla setkat, lidé tohle slovo moc nepoužívají a je těžké o tom psát. Další případ pro věřící je Adam a Eva. To že se spakovali z Rajské zahrady a začali se mezi sebou náhle stydět, když se viděli - Takhle to podle mě nevzniklo.


Možná když člověk řekl tomu druhému, že nahý je úplně divný a škaredý a já nevím co ještě, protože nevím, jak bych to před několika tisíci lety řekla. Tak se ten dotyčný začal stydět, a protože mu byla velká hanba, řekl to dalšímu a ten tomu a ten zase tamhle tomu ... Jen několika lidí se to nedotklo a ty přežívají dodnes. Já bych se nenechala vyfotit nahá. Ale i přes to ty přeživší jedinci co jim to je jedno, vyhledávají nuda pláže. Ať si žijou nazí :) Když nemají co schovávat, tak si je prohlížet nebudu. Vždyť jsme všichni stejní :) Jen se někteří stydí a jiní ne.

Ehm nenašla jsem slušnější obrázek :D
Zdroj - google ► nahota
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Eduard Nud Eduard Nud | 15. listopadu 2015 v 14:08 | Reagovat

Ach ano. Posledních sedm let jsem doma chodil prakticky polonahý v jakémsi podomácku vyrobeném suspenzoru nebo tangách. A přitom jsem povahy dost stydlivé, stydím se za svoji nahotu a tak dále.

Ale nebyla to žádná nemravnost, byla to potřeba. V mém případě nenaplněná touha. Jenomže málokdy to zabíralo. Večer mi nepomohlo ani to, když jsem se svlékl donaha. Krom toho mi bylo už poměrně chladno.

A přitom stačilo, kdybych chodil méně oblékaný, protože na nenaplněnou tohu jsem nepotřeboval nahotu, nýbrž toliko pouze chlad. To jsem si uvědomoval, ale už jsem nemohl. Nebylo nikoho, kdo by mi vypral a já jsem z neznámých důvodů žil v neustálém stresu a nebyl jsem schopen. Tak je to.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."