Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Zbavuji se některých věcí: knihy, učebnice, oblečení, šperky... Pokud byste měli zájem: ZDE


Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Sourozenci

9. září 2011 v 16:51 | Adri |  Na téma
Takové rodinné téma. Já mám například sourozence dva, ale pozor - jsou to nevlastní. Jsou to tátovi děti. No děti ... je jim kolem dvacítky :). I když jsou nevlastní mám je docela ráda - hlavně sestru :). Oba dva moji sourozenci studují v Praze. Jedna moje kamarádka má sestru, až na to že má každá jinou mámu a říká, že nevlastní sestra to rozhodně není. Ani já je prý nemám nevlastní. Nevím, co si tedy pod pojmem "nevlastní sourozenec" představuje. Jsem takový polo - jedináček a mám to ráda. Je to takový průměr. Když jste bez sourozence, může to být nuda. Pokud máte sourozence který vám rozumí, tak vám gratuluji, vyhráli jste loterii sourozenectví :D

Pokud máte mladšího sourozence, je to skvělá zkušenost do života. Pokud máte jednoho otravného sourozence, nemusíte ho mít zrovna v lásce. Pokud máte více jak tři sourozence, je to jako celé dětství prožít na táboře. Je to supr, ale i to má svoje skryté nevýhody, pokud chcete být někde sami (nedejbože, aby jste neměli klid ani na záchodě :)) Tak to vnímám já - dvanáctiletá holka. Přejdeme ke zvířecím sourozencům. Mám doma zakrslého králíka a je to samička. Je jedna z čtyř králíčíčat narozená jako holčička (tím pádem jsou všichni bratři :)). Jednou (v době puberty) si to začala rozdávat s mým plyšákem... Ehm...
Podle internetu za to může zrovna ta puberta, ale podle mě to má dočinění se "sourozeneckým vlivem". Hned jak ji totiž králičí maminka porodila, ji dala chovatelka k sourozencům a byla s nimi, dokud jsem si ji nekoupila. Když už jsme u králíků, je nejlepší chovat samičku se sourozencem - taky samicí či mamkou.
Jestli nemáte žádného sourozence a nemůžete, zkuste rodiče přemluvit na zvířátko. Alespoň budete mít jistotu, že jim můžete říct vše.

Mír všem!

Pár obrázků k tématu :) 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."