Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Zbavuji se některých věcí: knihy, učebnice, oblečení, šperky... Pokud byste měli zájem: ZDE


Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Zelený drak

9. září 2011 v 17:33 | Adri |  Druhy Draků
Žije v jehličnatých a listnatých lesích se střídavým počasím. Sídlo mívá v nějaké hoře, sám ovšem tráví většinu času na lovu. Je velmi žravý. Jeho žravost je taková, že po nějaké době klesne hustota okolních lesních energií a natolik, že ho již začíná zmáhat "lov" a cítí se nenasycen. Pak se zelený drak obvykle stěhuje o horu dál a začíná ničit nový lovecký revír, zatímco ten starý se pomalu vzpamatovává.

Pokud na sebe narazí dva zelení draci, setkání obvykle přežije jen jeden a většinou to také odnese pěkný kus lesních energií.

Zelení draci patří díky těmto vlastnostem k nejneoblíbenějším divokým drakům vůbec, ale jsou na ně málokdy pořádány velké poznávací výpravy, protože, jak známo, nestačí pro samé žraní (vysávání) shromáždit skoro žádné cenné věci. Lesní bytosti si na ně většinou netroufají, a tak zeleným drakům znepříjemňují život jen neustálé konflikty s mocnými duchy.

Dechem zeleného draka je omračující plyn, který má vlastnost zpomalovat čas (v naší dimenzi)
Do seznamování s tímhle drakem, bych raději nikomu nedoporučovala!

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."