Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Zbavuji se některých věcí: knihy, učebnice, oblečení, šperky... Pokud byste měli zájem: ZDE


Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Druhý svět - téma týdne

23. října 2011 v 16:15 | Adri
Budu psát z pohledu na druhý svět jako o mrtvých? Nebo snad o bytostech z jiné dimenze?
Nemám ani tušení, tudíž se budu zaobírat oběma tématy :)
Mrtví. Smrt.
Většině lidem se při zaslechnutí těchto slov zvedne pulz, nebo snad udělá husí kůže. Takové reakce jsou podobné i u mě, když jsem opravdu rozptýlená. Jinak tyhle slova beru s nadhledem, že ta si na mě ještě počká. Člověk může mít mnoho představ jak to na "druhém světě" vypadá.
Pokud jste křesťan, tak doufáte, že půjdete do nebe, jinak by jste šli do pekla. Ano, i tuhle povídačku zná úplně každý normální človíček. Proč nám to ale tak tkví věčině a brání jim to v představách, jak to tam doopravdy vypadá? (Viz, celý článek)

Co když existuje jenom nebe a "zlé" duše se v bráně změní ná dobré, například jim už dal bůh tuhle vlastnost předem, jak se s tím dokážou sami a jejich okolí vypořídat, nebo co když se duše pořád vracejí na tento svět a na každého musí být vyslána tahle vlastnost???
A co nejhůř existuje jenom peklo a nenávratný zánik naší duše? Fuj, o tomhle nechci ani přemýšlet... Nejsem žádný pesimista a ani mi pesimismus moc nevoní!
Možná to doopravdy existuje podle Bible jako Nebe, Země a Peklo. Od téhle myšlenky se ale musíme odprostit dál.
Opustíme tím křesťanství a židovství a zamíříme na východ, tudíž reinkarnaci.
Taky velice zajímavé, že duše ukončí svůj cyklus po několika životech a vrátí se zpět zaslouženě do nebe.

Dobře, a jak takové nebe vypadá? Řeknu vám jak si to představuju já, pokud vás zajímá někdo jiný, tak se ho zeptejte, nebo si to zjistíte.

Krásná překrásná příroda a zase jenom příroda. Počasí hezké, něco mezi jarem a létem. Každá rostlinka pěkně září svými překypujícími barvami, protože barvy tu jsou mnohem jasnější. Všude můžu vidět překrásné přírodní útvary, co nejsou na Zemi, ale při tom tak vypadají. Nebo jsou? Já nevím, neznám každičkou rostlinku. Vidím bytosti, které jsem viděla pouze matně za svého lidského života. Zahledím se do nebe, jeden mráček si spokojeně pluje, a... Vidím jiskřičky, víly anděly, prostě plno duchovních nehmotných bytostí. Je mi dobře. Bytosti mě zavedou k překrásnému blyštícímu modrému moři. Uvidím mého dědu a vlastně plno lidí, které jsem matně zahlédla a zemřeli. Všechno je tak jak má být. Je mi tu příjemně, myslím si, odtud se nehnu.
Ale! Né! Otevřu oči, vracím se zpět, před sebou monitor, jsem na internetu, blog otevřený a poslední věta "Dobře, a jak takové nebe vypadá? Řeknu vám jak si to představuju já, pokud vás zajímá někdo jiný, tak se ho zeptejte.

Tak, to bylo první téma. Ani nevíte, jak ráda bych něco ještě připsala, jenže se pojím o kapacitu článku a rozdělovat se mi nechce. Navíc bych o tomto tématu vlastnit blog, napsat knihu... :)

Tak, teda v druhém světě pro jemnohmotné bytosti (hmotnější něž myšlenka ale řidší než např. dřevo)
Tyto bytosti žijí ve světě zemřelých duší a občas se kouknou taky k nám lidem, jak na tom vlastně jsme. Vidí vše jako my v našem světě, jenže mohou vidět ostatní bytosti, což každý človíček neumí :)

Doufám, že vám můj článek otevřel očíčka :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lukky Lukky | Web | 23. října 2011 v 17:38 | Reagovat

Fajn článok :)

2 all-is-magic all-is-magic | Web | 23. října 2011 v 20:27 | Reagovat

[1]:díky :)

3 Terez* Terez* | Web | 24. října 2011 v 15:26 | Reagovat

To byl taky jeden z důvodů , proč jsme si tak nechala vymalovat pokoj..:-)
A úžasný článek...Jeden z mála , co jsme vydržela přečíst až do konce...:-)

4 all-is-magic all-is-magic | Web | 25. října 2011 v 17:21 | Reagovat

[3]: díky :) Totálního amatéra tahle pochvala zahřeje u srdíčka :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."