Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Zbavuji se některých věcí: knihy, učebnice, oblečení, šperky... Pokud byste měli zájem: ZDE


Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Kouzlo proti čtenářům myšlenek

22. října 2011 v 13:35 | Adri |  Obrana a ochrana
Proti čtení myšlenek je dobré použít jógovou meditační techniku, která se jmenuje Antar Mauna - Vnitřní Ticho. Vyprázdněte svou mysl, ať je čistá jako voda. Nemyslete vůbec na nic. Jen pozorujte svět, aniž byste si uvědomovali něco ve své mysli. Prostě jen buďte. Když nebudete na nic myslet, tak není co číst. Na "scannování" je podobná technika - staňte se neviditelným. Kouzlo neviditelnosti je pouze imaginační.
Představujte si, že celé vaše tělo je průhledné, začínáte splývat s okolím a stáváte se neviditelným. Všechny světelné paprsky, signály, záření vámi jen prostupují a neodrážejí se o vaše tělo, pokračují dál skrze vás. Jste totiž neviditelní, ničím nezachytitelní. Přesněji vaše mysl je neviditelná a nezachytitelná. S hmotným tělem se nic nestane.
zdroj - supermagie.estranky.cz/clanky/obrana-proti-cteni-myslenek.html
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."