Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Na téma: Život bez elektřiny

6. října 2011 v 19:25 | Adri |  Na téma
Bez elektřiny si lidé poradili už dříve, ale co dnes? Dříve elektřina byla velice užitečná a proto se lidi snažili ji nacpat všude, kam to ale ani nejde. Elektřina je velice užitečná, ale i nebezpečná věc. V dnešní době by si bez elektřiny obešli jen ti lidé, kteří se s ní nesetkali, nebo se sní stýkají velmi málo. Zkuste si takový týden, měsíc bez počítače nebo televize. Polovina Čechů by se nejspíše zbláznilo. Tisíce věcí na fungování potřebují elektřinu. Já bych každý den přečetla pět knížek :)

Ale elektřina je v ČR všude, takže se ji nevyhnete. Na ulicích v noci svítí lampy, osvětleny jsou památky... Všechno je to krásné s elektrikou, že? Televize, počítač, světla, a tak dále... Dokonce elektromobily. ALE, elektřina a všechno to záření, přístroj HAARP, díry v ozonové vrstvě... má dopad na lidskou energii. Většině toho zamezit nelze, ale rozhodně není moudré mít takovou tu wi-fi bednu, kde máte celý domek provrtaný signály internetu.... Televize.... Já si na noc vypínám VŠECHNY prodlužovačky, jinak mám takový divný pocit... No elektřina by měla bít jen na užitečné věci. Teď se zaměříme na domorodce v Africe, teplo, rituály a šamanství, pověsti .... A domov - chatrč. Totálně odříznutí od světa. 3. Světová válka, všude atomové bomby a u nich parádička...Kdyby vstoupili do vašeho pokoje, velice by se podivili každé věci. Proto je v pokoji mít taky něco co vytvořila matka příroda, kytičky, kamínky, půdu, v malé lahvičce čistou vodu z pramínku... Promiňte, ale já bych bez elektřiny nevydržela. Skočím na internet (max. hodina denně), jinak svítím při učení a dost. Ale mám ráda taky přírodu. Jednoduše - všechno musí být v harmonii. Elektřina zachraňuje i životy. Proto říkám: je dobré žít s elektřinou, ale nebýt na ni AŽ tak závislí.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."