Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Nabíjení a elktrizování kamenů vlastním tělem

16. října 2011 v 8:51 | Adri
Jak vlastně nabíjení funguje?
Pokud to chcete pochopit, je dobré uvědomit si, že vše je vlastně energie. Všechno vibruje v hustých a méně hustých formách. Kámen má určitou vibraci a člověk má schopnost vyjádřit každou vibraci.


  • Pokud chcete nabít kámen svou vlastní silou, musíte se na něj nejprve naladit.
    Vytvořte si prostor, v němž můžete být delší dobu ničím a nikým nerušeni. Udělejte přípravy, které jsou pro vás důležité, abyste se dostali do klidného, meditativního stavu (vykuřování, zapálení svíček, pouštění hudby, tlumené světlo...).
  • Jste-li dostatečně připraveni, vytvořte ochranný kruh. Úplně se otevřete, jako klidné jezero, v němž je přes vodu vidět až na dno. Toho dosáhnete tím, že se budete zhluboka nadechovat a vydechovat a s každým dechem vydechnete každodenní život se všemi jeho myšlenkami, pocity a vdechneš klid, světlo a ticho.
  • Pokud jste se již zklidnili a utišili, pak vezměte do ruky kámen, který máte nabít a zavři oči. Zhluboka se nadechněte a vydechněte a vnímejte při tom, jak se vaše energetické pole spojuje s polem kamene.
  • Nechejte se nyní vést kamenem. Můžete začít jemně vibrovat, bzučet, opakovat slova nebo věty, které k vám v tomto okamžiku přicházejí.
  • Zesilte to, co se děje ve spojení s tímto kamenem. Když ze sebe vydáváte tóny, pak buď hlasitější; když tvé tělo krouží, pak ho nechejte tančit silněji. Cesty energie jsou tvůrčí.
  • Nechejte se vést a důvěřujte v to. Důležité je, abyste byli soustředěně spojeni s kamenem.
  • Podívejte se, jak se při tom cítili, co jste dělali, - zesílili jste proud světla vycházející z kamene, začíná svítit a zářit.
  • Jestliže jste už jistí tím, že jste udělali vše, ukončete své sezení tím, že necháte pohyb doznít tak jemně, jak začal - nespěchejte.
zdroj - supermagie.estranky.cz/clanky/drahe-kameny.html
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."