Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Zbavuji se některých věcí: knihy, učebnice, oblečení, šperky... Pokud byste měli zájem: ZDE


Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Rituál Nouze

1. října 2011 v 13:06 | Adri |  Rituály
POTŘEBY :
- Svíce vhodné barvy (barva se volí podle vlastnosti), pergamenový papír, velmi silné přání , znát působení planet v určitou hodinu, znát jak se pomazává svíce na ubývání nebo přibývání (na ubývání se pomazává. od středu svíce dolů a od půlky svíce nahoru a na přibývání od středu nahoru a od středu dolů.)


POSTUP :
- Vyhledejte si nejbližší hodinu, ve které vládne příslušná planeta (planeta kterou potřebujete, aby vám pomohla), zapálíte svíčku vhodné barvy poté napíšete na pergamenový papír své přání, které bude formulované příslušné planetě, poté přání spálíte a rituál opakujete ještě 3x do tři dnů
PŘÍKLAD :
- Dostali jste se do nouzové situace, kdy je zapotřebí většího množství peněz. Protože víte, že s financemi souvisí Jupiter (viz. magie svící), musíte mít svíci v barvě Jupitera - modrou, pergamenový papír na který napíšete své přání a ještě, ze svíci a její působení můžete znásobit olejem na peníze a runou bohatství, také víte , nyní přibývá měsíc.
1) Podíváte se, kdy je nejbližší hodina Jupitera
2) Potřete svíci olejem od středu vzhůru a od středu dolů, chvíli svíci podržíte v dlaních a vyslovíte své přání např. Od této chvíle ke mě proudí dostatek peněz na zaplacení nutných účtů,.... nebo od tohoto okamžiku se uvolnily potřebné množství peněz na zaplacení............
3) Poté na svíci vyryjete runu bohatství nejlépe trojnásobně (3x)
4) Dáte svíci do svícnu a zapálíte.
5) Napíšete své přání na papír a na chvíli si představíte již splnění tzn. zaplacené složenky, účty zaříkání může znít takto:
za přibývajícího měsíce - Síly vesmíru, sílo přírody, sílo Jupitera nutně potřebuji ........Kč na zaplacení účtů nebo složenek. Od tohoto okamžiku se vše mění. Nyní se peníze uvolnily a mé účty jsou zaplaceny v plné výši. Staň již se!!
za ubývajícího měsíce - Síly vesmíru, síly přírody, sílo Jupitera pomozte mi prosím, ať od tohoto okamžiku ubývají mé starosti a mé dluhy.Staniž se!!!
6) Svíci necháte hořet přesně hodinu a rituál opakujete podle příslušných planetárních hodin ještě 2x. Nezapomeňte po rituálu planetě poděkovat.
7) Zbytek svíce a zbytek pergamenového listu vhodíte do tekoucí vody, nebo je zakopete do země.
- Opakujte to po sobě 3x bezprostředně za sebou během hodin, které řídí příslušná planeta. Tak postupujeme 3 následující dny po sobě.

zdroj - world-of-magic-super.blog.cz/0705
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."