Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Zbavuji se některých věcí: knihy, učebnice, oblečení, šperky... Pokud byste měli zájem: ZDE


Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Šifra Voynichova manuskriptu je prý rozluštěna! - Pochopení do 10 minut?

19. října 2011 v 17:49 | Adri
"Na rukopis Voynich jsem narazil v časopise 21.STOLETÍ.. Všude je o rukopisu psáno jako o veliké záhadě. A já osobně nemám záhady rád. Podle mého názoru se dá spusta záhad, publikovaných v různých časopisech, uspokojivě vysvětlit." objasňuje Zlatoděj J.T. (www.zlatodej.blog.cz) Od nápadu k činu je pak jediný krok. Pořídí si osobní počítač a začne pročítat stohy materiálů, které byly o manuskriptu během uplynulého století sepsány. A když na webu americké univerzity v Yale objeví zveřejněný celý rukopis v digitalizované podobě a ve vysokém rozlišení, může se hrnout do samotného dešifrování. " Na stánkách je jasně vidět, že rukopis není napsán v neznámém písmu, jak se všude uvedeno, ale že je v zápisu použita normální latinka (99 procent tvoří tiskací znaky). Jelikož se velmi dlouho zabývám magií, tak samozřejmě znám numerologický systém. Podíval jsem se, a a hned jsem viděl jasně psaný alchymistický psaný zápis. Pochopení a rozluštění prvních několika slov bylo otázkou asi deseti minut." Tvrdí Zlatoděj. Copak šifra může být vskutku tak snadná?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 majka Mery majka Mery | E-mail | Web | 19. října 2011 v 18:40 | Reagovat

Krásny blog a ešte krajší deesing moje obľúbené zviera je VĹK takže som sa do tvojho deesingu zaľúbila :D papa :D :D :D

2 De * De * | Web | 19. října 2011 v 20:14 | Reagovat

Zajímavý blog a pěkný lay ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."