Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Milý deníčku... 1.11

1. listopadu 2011 v 18:46 | Adri |  Můj deník
Jak začít. Ode dneška pěkně do minulosti. Dneska jsem měla orchestr :) No, kluci zase dělali blbiny, ale teď to docela přepískli to chování k učitelce. Já jednoho píchla smyčcem mezi lopatky, protože mi vzal stojan. Ehm, :)
Začnu o podzimních prázdninách. První den jsem byla doma a udělala malý výlet k babičce, což se mi vyplatilo, protože jsem našla hooodně šípkových keřů, chci totiž zkusit z toho udělat sirup, marmeládu a čaj. Prý je to moc dobré.
Pak jsem jela do Rakouska do super lázeňsko-termálo hotelu. Mega hotel, to vám povím. Ztratila jsem se v něm s kamarádkou. Samozřejmě hned jak jsme přijeli. Ale i v den odjezdu, jsme v tom měli pěkný chaos kde co je :)
Máma mi slíbila masáž sliby chyby, protože jsem ji o to na místě nepožádala. Já totiž myslela, že to má v rukávu jako překvápko. No nic. Pokoj byl taký pěkný. Až na tu wi-fi. Ono bylo vážně super si hovět v posteli s notebookem, ale lezlo mi to na mozek.... Byl tam 40 metrů dlouhý bazén, ale asi jen 7 metrů široký. Stejně v něm byla sranda :)


Sauny tam taky byly, jenže což mě velice nemile překvapilo, jste tam šli totálně nazí, museli jste mít dva ručníky: Jeden pod svým zadeček a druhý pod nohami. Ne zabalit jste se nemohli, protože když to udělal táta tak ho pěkně zrýpaly. Můj táta tam hověl s kámošem nepřetržitě. Já a moje máma by už jsme byly dávno mrtvé :D 30 minut ve Finské sauně... Já mám problém vydržet v parní na deset minut! Tak jsme s i s kámoškou našli jiné záliby. Našly jsme tobogán, na kterém jsme jezdili nepřetržitě. Samozřejmě, že tam byla teplá voda, jenom ne jak v laguně která byla nahoře - pravě termály 42 stupňů. My jsme měli 32? Tuším....Taky jsme si udělali malý výlet do dětského koutku, protože byla velká řada a nám už se nechtělo čekat. Tam ho měli nejlepší co jsem kdy viděla. Měli tam totiž místo dna písek a na břehu si stavěly děti různé hrady, zátoky... Neudrželi jsme se a zkusili dětskou skluzavku. Ještě že nás expertky nikdo neviděl :D Ale byla to sranda a tak jsme se klouzali a klouzali... A jestli si myslíte, že jsem celou tu dobu byla v hotelu a užívala si vodních radovánek, když jsme byly v krásných horách? Pche! Byly jsme dvakrát na výletě 10km a po druhé 20km. Možná i víc, protože jsme lehce bloudili :)
Toť vše :)
To víte, musím se učit, zítra píšeme z fyziky... A ani nevím na co, protože náš skvělý učitel odpověděl "na všechno".
Držte mi palce :DDD
(PS: Na obrázku jsou mamčiny růže od táty... :DD)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."