Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Zbavuji se některých věcí: knihy, učebnice, oblečení, šperky... Pokud byste měli zájem: ZDE


Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Šifra Voynichova manuskriptu je prý rozluštěna! Je to lest, tak dumej!

3. listopadu 2011 v 19:25 | Adri
Když Zlatoděj odhalí nápovědu, je prý pomocí gematrie schopen vyluštit celý Voynichův manuskript. Údajně skrývá alchymistický text, jenž má popisovat alchymistické operace. Nahé ženy v nezvyklých situacích mají zobrazovat chemické prvky a různé procesy. "Každá strana skrývá něco jiného. Pro pochopení toho, kdo rukopis napsal, je velice důležitá strana 66, kde autor nakreslil a nabádá čtenáře, aby dumal" upozorňuje. V dolní části stránky lze spatřit ležící postavu muže, vedle něj tři předměty (má jít o alchymistický tyglík, bláto a zlato) a několik písmen. A právě v těch má být klíč k odhalení autorova rukopisu! První symbol má znamenat slovo "já". Další slova mají více významů - při přečtení zprava doleva se dočteme "tu mena", tedy "zde jméno"! Při čtení zleva doprava je tady psáno "Jan Mud", což prý značí "Jan Bláto". Při posunutí mezery mezi slovy se navíc má zobrazit slovo "dumeej", tedy "přemýšlej"! Poslední slovo má dva významy - zprava doleva má značit slovo "lezt", tedy "lest" nebo "hádanka". Apři přečtení zleva doprava má odhalit místo původu autora. Další významem má být slovo "lazy", či přesněji "Lazy". Je snad autorem světoznámého Voynichova Manuskriptu vskutku český alchymista Jan z Lazu?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."