Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Zbavuji se některých věcí: knihy, učebnice, oblečení, šperky... Pokud byste měli zájem: ZDE


Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Šifra Voynichova manuskriptu je prý rozluštěna! Proč si experti zacpávají uši?

5. listopadu 2011 v 8:17 | Adri
Pokud se Zlatodějovo tvrzení o rozluštění Voynichova manuskriptu potvrdí, jde bezesporu o senzaci, jež by měla nadzdvihnout ze židlí všechny experty, kteří se Voynichem zabývají. Ze strany autorit je ovšem zatím ticho po pěšině. "Komunikuji přes internet s různými profesory a programátory na světových odborných pracovištích. Samozřejmě jsem jim napsal, kdo je autorem a jaký název rukopisu. Jaká myslíte, že byla jejich reakce? Já se koneckonců ani nedivým. Oni si 20 let něco budují, a pak přijdu já a zbořím ty ničím nepodložené teorie" tvrdí Zlatoděj. O slávu, spojenou s rozluštěním Voynichova manuskriptu, údajně nestojí. Proto vystupuje pouze pod pseudonymem Zlatoděj a své občanské jméno tají. Jeho hlavním cílem je prý snaha o odhalení celé pravdy. "Vedu si s nimi docela velký boj. Mají proto mně jednu výhodu - je jich víc a já jsem sám. Jenže nikdo z nich není schopen se na ten rukopis podívat normálním střízlivým pohledem. Jinak by museli zjistit, že jde o traktát českého alchymisty Jana z Lazu zvaný Zlato, bláto" dodává. Může mít pravdu? TO PROKÁŽE AŽ ODBORNÝ ROZBOR JEHO PŘEKLADU. Tedy, pokud ho světové aurority nebudou bojkotovat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."