Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Zbavuji se některých věcí: knihy, učebnice, oblečení, šperky... Pokud byste měli zájem: ZDE


Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Duchové - základní informace, dělení

21. ledna 2012 v 20:46 | Adri |  Zajímavosti o duchách
Podívejme se na ně pěkně pod lupou :)
Obecně je známo, že máme tři úrovně těla - hmotné, emoční (aura, most mezi podvědomím a vědomím, účastní se AC...tedy astrální tělo) a duše. Právě duše je součástí reinkarnačního procesu, nikdy nezahyne a nenese na sobě žádné známky z minulosti.

Duch většinou vznikne tak, že člověk zemře násilnou, náhlou smrtí nebo sebevraždou - jeho emoční tělo odmítá zahynout, uvízne v astrálním světě, bloudí, protože duše není schopna se odpoutat od hmoty.
Pokojně zemřelé duše na nemoc, stáří atd. se přirozeně vydají hned na druhou stranu, emoční a hmotné tělo zahyne. Zažijí podobné stavy jako lidé se zážitky blízko smrti (klinická smrt, NDE = Near death experiance) - vidí světlo, anděly, kteří jim sdělí plno informací, na které bychom na Zemi nepřišli, i když se nám ukazují jasně.
V čím větším emočním vypětí člověk byl, když zemřel, tím déle a lépe se jeho obraz objevuje a to i na místech, kde za života pobýval a své emoce rovněž napínal. Občas se stává, že duch je opravdu otravný a nesnesitelný a je potřeba zakročit různými ochrannými rituály.


Zmatené bludné duše
Vyznačují se tak, že nepocítili svou smrt. Neví, že jsou mrtví a chovají se, jako by se nic nestalo. Nechápou, že někdy nemůžou reagovat s hmotou (někdy se jim to povede). Můžeme je potkat na normálních lidských místech, když se pokoušejí navázat s lidmi komunikaci.

Duše, které odmítli vstoupit do bran smrti
Potom svého rozhodnutí litují, protože odmítnout vstoupit na druhý břeh jim způsobilo, že už se tam nemohou tak lehce dostat znovu. Aby se dostali tam, kam patří, musí vynaložit značné úsilí, na které často nemají dost síly.

Také se může stát, že je někdo zaklel. Doporučuji do těchto případů nezasahovat, ale kdyby vám to nedalo, můžete se za něj pomodlit nebo poprosit o pomoc Vesmír či anděly, ti se o zakletou duši postarají.

Duchy můžeme slyšet. Jejich hlasy vycházejí nejčastěji z rohů místnosti v domě, v přírodě ze směru vanoucího větru, nebo paprsků slunce a měsíce. Normálně je slyší pouze vysoce naladěné média. Když se ale pořádně snaží, může je slyšet i normální smrtelník, co nemá o duchách žádné potuchy.
Můžeme je i vidět, ale většinou se projevují spíše sluchově.

No dobře, říkáte si, ale co fotky duchů? Naše moderní zařízení je dokáže bez problému zachytit. Ale napojování duchů na přístroje je úplně jiná kapitola!
Duchové někdy dokážou opravdu udělat nepořádek. - Dokáží i vyhodit pojistky v celém městě(!). Rádi se čabrají v televizi. Všechno jim na ní přijde atraktivní (asi kabely :D ne ale vážně, opravdu netuším proč)... Možná to, že vyzařuje nejvíce špatných energií, které můžou sebrat?

Duchové se ale nemohou jen tak poflakovat a zevlovat. Žijí v astrálním světě plném zlých entit. Navzájem se vysávají, handrkují o moc apod. Docela to připomíná současnou politiku :D

Velmi málo se stává, že by se zjevovali duchové pospolu. To by museli zemřít ve stejný okamžik a být silně emočně spojení.

Emoční otisk člověka
Trvalý emoční otisk za sebou nechávají pouze lidé, kteří hodně lpěli na majetku či na některých lidech. Existují i případy, kdy emoční otisk upozorňuje na vlastmí mrtvé tělo, které není pochováno podle jeho představ.
Přebývá v nich ještě trochu inteligence, která potom ale mizí. Vypadají stejně jako bludné duše, nejsou žádné znatelné rozdíly ve vzhledu.
Většinou to jsou velmi slabé přízraky, které se objevují pravidelně na jednom místě a dělají pokaždé stejnou činnost. Postupem času však blednou až se vytratí úplně. Emoční tělo totiž zapomíná kým bylo a co tu vůbec ještě dělá.

Duše, která se přišla rozloučit
Jsou to hodné duše! Vědí, že jsou mrtví, jediný důvod, proč tu zůstávají je, že se chtějí rozloučit s pozůstalými. Většinou se neobjevují na žádných fotkách ani videích, protože to jednoduše nechtějí a nikoho neobtěžují ani nevysávají, protože energie mají dostatek. Je to takové poslední ohlédnutí nazpátek, když už vstoupili do bran smrti, koloběhu reinkarnace.
Vypadají jako zemřelí lidé, jako z masa a kostí. Většinou mají podobu lidského těla v nejlepších letech.
Málokdy se stane, že by ji uviděl ještě někdo jiný, kdo neměl nic s člověkem, jehož duši zahlédnul, společného. Často se pouze v rychlosti rozloučí s lidmi, které měl nejraději a poté hned mizí do jiné dimenze.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."