Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Zbavuji se některých věcí: knihy, učebnice, oblečení, šperky... Pokud byste měli zájem: ZDE


Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Ochrana proti zákeřnému duchovi či démonovi

23. ledna 2012 v 19:04 | Adri |  Obrana a ochrana
Jestli máš dojem, že se ve vašem příbytku zdržují duchové mrtvých a ruší vás, tak je můžete požádat o opuštění tohoto prostoru. Zapalte pět bílých svící, zapálených jedním ohněm - nejlépe použít zapalovač, aby byl použit jeden oheň, se kterým uzavřete ochranný kruh. Důležité je, abyste postupovali se zapalovačem směrem doprava, tedy pravotočivě. Nesmíte taky zapomenout kruh s ohněm dokončit - uzavřít ho tím, že ještě jednou přiložíšte zapalovač na tu svíčku, kterou jste zapalovali jako první. Kdyby vám plamen u zapalování zhasnul, prostě pokračujte dál a vytvoř jeden kompletní kruh s jedním ohněm, i když některé svičky už svítí.
Vodou s roztopenou solí vykropte místnost (hlavně rohy) a zapalte kadidlo nebo vonnou tyčinku, aromalampu (nejlépe šalvěj, levanduli, bazalku, mátu, růži, skořici, eukalypt)

A následně se jen pomodlete k Vesmíru/Vyšší síle/tomu, čemu věříte.
Můžete si takovou formulku vytvořit nejlépe spontáně sami, tak abyste rozuměli všem slovům a modlitbu procítili. Dám sem jeden příklad:

Slyšte, Vesmírné síly, mí andělé. Pomozte mi vyhnat zlé duchy a entity z mého milovaného domu! Škodí mi a chci, aby vymizely z mého života. Můj dům je místo, kde se chci cítit bezpečně a příjemně, proto namísto nich uvítám konstruktivní dobrou energii, která mi přinese kreativitu, zdraví, blahobyt a smích.
Až dohoří tyto svíce, již zlé bytosti zde nepobyjí více.
A tak se staň!

+ doporučuji se vyhnout slovům Bůh a amen

Svíčky nechte v klidu dohořet. Kadidlo nebo vonnou tyčinkou dokouřit, ať se pěkně pročistí prostor.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 metalgirl metalgirl | 28. března 2016 v 19:11 | Reagovat

Chtěla bych se zeptat, co by se stalo, kdybych vyslovila slova bůh a amen..? :D Věřící nejsem a nikdy bych tyhle dvě slova jen tak nevyslovila, protože jsem proti křesťanství a dalším takovým hovadinám a je mi to všechno proti srsti, ale jen mne zajímá, proč se to "nesmí". :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."