Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Zbavuji se některých věcí: knihy, učebnice, oblečení, šperky... Pokud byste měli zájem: ZDE


Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Rozhovor s andělem? Žádný problém!

24. ledna 2012 v 19:16 | Adri |  Zajímavosti o andělech
Andělé opravdu existují, takže když se vám to nepovede hned na první pokus, nemusíte zoufat, ani odsuzovat ty, kteří s anděly hovoří. Zkoušejte to dál! I když je neslyšíte vy, oni vás slyší, jako každá jemnohmotnou bytost. U nich je telepatie naprosto normální věc.
Rozhovor s andělem je pro začátečníky jednodušší než s vílou.

Nejlepší je si sednout/lehnout nebo stát na klidném místě, jak je vám nejpříjemněji. Soustřeďte se na své myšlenky a potom je úplně utište. Anděla nemusíte volat, nebo vyvolávat, je u vás pořád. Zeptejte se: "Můj anděly, odpověz mi, prosím" nebo "Potřebuji si s tebou promluvit, prosím" nebo "Prosím, vyslyš mé volání". Jakkoliv ho poproste o to, aby se vám ozval. Hlavně ne vulgárně! - Andílci to nemají rádi.
A čekejte na jeho odpověď. Prozkoumávejte všechny zákoutí své hlavy. Nechte svou mysl otevřenou. Pozorně vyslyšte jeho odpověď (samozřejmě že odpoví kladně- od toho tu právě andělé jsou :))
Při komunikaci cítíte jenom pocity lásky, naděje, dobroty atd. Andělé nikdy nevysílají žádné zlé emoce (bolest, strach, smutek). Pokud se v době komunikaci cítíte nepříjemně, není to žádný anděl, ale démon, který se ná vás nalepil. V tomto případě zajděte za někým, kdo to s démony umí.
Z jeho hlasu by jste měli cítit jeho přítomnost ve vaší mysli. A můžete na svého anděl chrlit otázky, které vás napadnou.
Během rozhovoru se netrapte všetečnými otázkami jako: Je to opravdu anděl? Nevymýšlím si to? - Tím komunikaci ukončíte. Jediné, na co se musíte soustředit je anděl.

Vyslyšte si pozorně jeho odpovědi na vaše otázky. Jsou moudré a plno nových věcí se od anděla dozvíte. - Nebo si můžete prostě jen tak nezávazně pokecat :)
Andělé vám dokonce nebudou mít za zlé, že jsme jeho rady neposlechli. Pochopí nás, proč jsme to tak udělali. Nebudou vám to do smrti vyčítat, jak můžete čekat od lidí. Andělé vás milují bezpodmínečně.
Něco vám také neřeknou, protože nejste dostatečně na informaci připraveni, nebo na to máte přijít sami. Často proto přímo neodpovídají na naše otázky, ale dávají nám vodítka - jinak by nám totiž sebrali svobodnou vůli.
Když vám hlas něco nutí, nadává vám a přikazuje násilně i potom, co jste ho odmítli k vám zase mluví nějaký sprostý hlas, je to démon. Pokud mluvíte s vícerem andělů, mužete si všimnout, že nikdy přes sebe nekřičí, trpělivě počkají, až vám to jeden dopoví. Takže jestli slyšíte kopu přes sebe řvoucích hlasů, rychle přerušte komunikaci - jsou to démonové.
Nenechte se také nalákat na rčení: Bůh něco chce. Bůh je Bůh, on prostě MILUJE a nic víc.
U andělů je běžné, že se napojují přes srdce - srdeční čakru, takže hlas vychází spíše odtamtud.

Když se snažíte opravdu usilovně, ale anděla neslyšíte, najděte své bloky.
Nejčastější blok je strach. Hodně lidí si to nepřizná, ale strach má na svědomí skoro všechny lidské činy. Ujistěte se, že vám nic nehrozí, že je vše v pořádku a že je to v pořádku, že nemáte schizofrenii, že se z toho nezblázníte, že vás lidi budou mít za blázna, že nejste na to dost dobří...
Nebojte se, že natrefíte na nějakého démona, protože jestli se budete bát, tak k sobě nějakého démona opravdu přivedete! - Na co myslíte, to přitahujete.

Uvědomte si ale jednu důležitou věc. Když začnete komunikovat s anděly, vílami, když je potom i začnete vidět, budete vidět i démony a jiné zlé bytosti. - Je to jakási daň. Uklidněte se, že by jste ani nevěděli, o žádném démonovi, kdybyste tyto schopnosti neměli. Když tedy natrefíte na démona, urychleně zavolejte anděly, víly a jiné dobré síly. Oni už ví, jak démona zničit.

Komunikaci můžete ulehčit tak, že si andělský hlas budete ze začátku představovat. Budete cítit, že to je váš hlas a že jste si to vymysleli sami. Postupem času se do vašich vět budou dostávat andělská slova, až si nakonec nebudete nic představovat. Anděl k vám bude mluvit celými větami.
Potom se ale musíte se naučit rozeznávat svůj hlas a hlas andělský. Ze začátku to dá zabrat, protože si s anděly jste velice blízko, ale poté už začnete rozeznávat, který je z vaší mysli a který jde ze srdce - od andělů.

Je jisté, že se napojíte na svého anděla, ale není jisté, že to bude váš "hlavní" anděl. Hlavní anděl je ten, který je tu s vámi celý váš život a máte s ním nejintimnější vztah. Člověk má i ostatní anděly, kteří mu nebudou na blízku po celý život. Vždy jenom v nějakém časovém období například puberta, stáří...
Nezapomeňte, že andělé se snaží s vámi komunikovat stejně jako vy. Nemusí s vámi komunikovat jenom pomocí rozhovoru. Můžou vám ukazovat různé symboly, například čísla. Podle nich také můžeme zjistit, co nám andělé chtějí sdělit. Taky andělská automatická kresba není k zahození. Poprosíme anděla ať promlouvá skrze naší ruku a můžete nechat svou ruku volně. Ona začne potom sama kreslit po papíře.

Můžete mluvit pouze s jedním andělem, nebo více. Záleží jenom na vás. Andělé jsou k dispozici neustále.

Hlavní důvody, proč komunikujeme s anděly, jsou:
usnadnit nám život
vyhnout se nešťastným událostem
ochránit se
dozvědět se plno věcí
jejich silná pomocná ruka

Když budete s andělem komunikovat pravidelně a intenzivně, budete schopni se s ním spojit kdykoliv a kdekoliv.

Další důvod, proč neslyšíte svého anděla může být všechny ty TV, wi-fi, mobily... zajděte si pěkně do přírody a bude se vám mluvit lépe :)

Jak funguje komunikace?
Jak už jsem popsala nahoře - telepatií. Nehmotné bytosti ale nepřenášejí slova, ale myšlenky, které nás mozek potom zformuluje do vět. - Tím jsem vám doufám odpověděla na otázky, jak to je s cizími jazyky :)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 KSM KSM | Web | 25. ledna 2012 v 18:34 | Reagovat

To bych řekl, že andělské bytosti existují...to nepochybně. Ale ve finále si budou lidé celkově muset pomoci sami...bohužel pro ně... :)

2 all-is-magic all-is-magic | E-mail | Web | 25. ledna 2012 v 19:30 | Reagovat

[1]: ano, andělé nám pomáhají ve vývoji, ale existovat poté nepřestanou :)

3 Aya Aya | 25. ledna 2012 v 19:58 | Reagovat

Andělé určitě existují. Skusím se sním spojit. :) Doufám že to vyjde :)

4 KSM KSM | Web | 25. ledna 2012 v 21:47 | Reagovat

[2]: Samozřejmě...když jsou nesmrtelní...i když...ta nesmrtelnost je relativní :)

5 ... ... | 26. ledna 2012 v 2:26 | Reagovat

[4]: Hybnost je relativní a světlo je korpuskulárně dualitní... Ha?!

6 all-is-magic all-is-magic | E-mail | Web | 26. ledna 2012 v 18:50 | Reagovat

[5]: Ty a tvé vědecké "fakta" mě vždy rozesmějí :D

7 ... ... | 26. ledna 2012 v 21:11 | Reagovat

[6]: Pročpak ty uvozovky?

8 all-is-magic all-is-magic | E-mail | Web | 27. ledna 2012 v 17:52 | Reagovat

[7]:na to přijdi sám :)

9 Elda Trnimir Elda Trnimir | E-mail | Web | 1. srpna 2014 v 10:02 | Reagovat

To je nádherný článek :-) . Ikdyž se mi zatím to spojení s nimi dosud nepodařilo mám sto chutí zatít si sám někam do lesa a zkusit to znova a tentokrát pořádně!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."