Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Zbavuji se některých věcí: knihy, učebnice, oblečení, šperky... Pokud byste měli zájem: ZDE


Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Energičtí upíři

2. února 2012 v 20:45 | Adri |  Druhy Upírů
Kradou energii - životu prospěšnou látku.

Energičtí upíři se dělí na:
vědomé (ví o tom, že sají energii, tudíž to dělají záměrně)
nevědomé (ti, co o svém upírství neví).

Vědomí upíři musí být velice vyškolení s hromaděním energie. Je to jejich záliba, jako například kreslení. Samozřejmě kreslením nepácháte žádné škody, kdežto upírstvím ano.
Poukazuji na to, že jsou to lidé, kteří sešli ze správné cesty s učením o energiích. Učení o energiích je vážně jednoduché, ale zároveň složité, když sejdete ze správné cesty.


Tito jedinci zasvěcení do tajemství práci s energií pochází většinou z nebezpečných sekt a jiných nebezpečných organizací a spolků praktikující magii, nebo se zajímající se esoterikou.
Vládci sekt (spolků aj.) si vytvoří vlastní armádu upírů. Ti pobíhají po světě, tváři se jako normální lidé a ubírají vám energii. Většinou si toho normální jedinci nevšimnou. Všimnou si o pár hodin později své únavy, která přišla nečekaně. Může se z toho vyklubat i nemoc. Někteří upíři dojdou až k tomu, že z vás vysají energii až do posledního zbytku(!)

Když pak takový nacucaný upír přijde k té své osobě, která ho pověřila tímto úkolem, ta osoba ho vycucne spolu s ukradenou energií. Takový člověk splnil svůj úkol, a když se dá do normálního stavu, ho může pobírač energií zase využít.
Zákony energií se totiž nevztahují jenom na upíry, takže když si vzal od člověka energii, ještě si tím ubere, nemluvě o tom, že jí potom předá někomu. Když totiž někomu seberete energii, za pár chvil se vytratí a spolu s ní i část vaší energie. To je úplně grogy a takoví lidé nejsou dva, tři dny schopni normální chůze. Vymlouvají se na různé nemoci a neuvědomují si to, že se z nich stali upíři sloužící svému gurovi. Pokud takového člověka znáte, sdělte mu jeho nesprávné chování a hlavně to, že ho vůdce pouze využívá a ať s tím okamžitě přestane.

Nevědomým upírem se může stát kdokoli. Vaši rodiče, přátelé, známí. Dokonce i vy! Nic netuší, ale odebírají lidem ve svém okolí energii. To se jim ale vymstí, protože kradením energií si energii nenahromadíme. Ze začátku ji získáme, ale poté nás ukradená energie opustí a s ní i část naší energie. V dnešní normální společnosti jsou zcela běžní.

Jak zabránit tomu, aby se z nás stal energetický upír
- dlouhé namáhavé svěřování se se všemi vašimi problémy. Nikdo nemá rád lidi, kteří pořád jen fňukají. Omezte to. Svěřte se nanejvýš jednomu člověku a nedramatizujte. Všichni máme problémy.
- nepodlézejte a neotravujte. Když chce být člověk sám, tak ať si sám je. Bude o tom s vámi potom mluvit a vy mu tím energii taky snižujete. Když takového člověka potkáte, již budete vědět, že je dobré ho ignorovat.

Když tyto pravidla budete dodržovat, nestane se z vás nikdy energický upír.
Je pozoruhodně, že většina lidí ani o svém upírství neví. Těmito důvody si navzájem ubližují a odčerpávají si tak energii.
Určitě jste někdy potkali člověka, který byl nevědomým upírem.

Ochrana před energickými upíry
Jednoduše si představujte kolem sebe vás štít, přes který nic neprojde. Je silný a vydrží o ty největší nárazy.
Nebo si můžete představit, jak své tělo zabalujete do vajíčka.
Nejdřív jádro, tedy žloutek kolem vaše těla, potom bílek nacházející se trochu dál od pokožky a nakonec neproniknutelná skořápka. Představte si to každý den nejlépe ráno a udržujte tyto představy 10 minut. To by vám mělo zajistit ochranu před nežádoucími upíry přes celý den - uchrání vás to od všech druhů energetických upírů, tj, i od těch nevědomých.

Tyto lidi ignorujte - jedním uchem tam, druhým uchem zpátky. Můžete je také přerušit v jejich neúmyslném ubírání energie. Např. řekněte, že spěcháte, dořešíte to později, nemáte náladu atd.

V případě, že potkáte nevědomého upíra, když jste ráno absorbovali "vajíčko" (nahoře), bude se ve vaší přítomnosti cítit divně, bude se vám chtít vybrečet, ale neudělá to. Někdy je to opravdu naléhavé a tak spustí. Vy ho ale budete automaticky ignorovat, tudíž vám zůstane všechna energie.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."