Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Výklad - krvák :)

25. února 2012 v 15:33 | Adri |  Výklad snů
E-mailem pi přišla prosba o vyložení snu! Pustila jsem se do toho s plnou parádou!
Hned mi bylo jasné, že si pamatuje i přesné rozhovory, tudíž šlo o budoucnost.


Ahoj Adri, mohla bych tě požádat o výklad jestli ten sen něco znamená? :) Děkuju..

Tenhle sen se mi zdál z 22.2. na 23.2.
U nás ve škole,byl halloween.Já a moje nejlepší kamarádka Verča (chodí do 7.) jsme byly ve škole a strašili ostatní. Byly jsme převlečeny za upírky. Za chvíli šel jeden kluk s baterkou jmenoval se Rosťa(chodí se mnou do třídy) a posvítil na mě s baterkou. Odvrátil ji jinam a pak zase zpátky,ale já tam nebyla. Ze zadu jsem ho chytl,otočila jsem ho čelem k sobě a chytla pod krkem. Mezitím Verča někam zmizela. Rosťu jsem držela pod krkem a on mi říkal "ty nejsi pravý upír" a já "co když jo?" a on zařval "ty nejsi pravý upír" a já zařvala co když jo?" pustila jsem ho na zem on odhodil baterku a utekl pryč. Slyšela jsem verču zakřičet. Utíkala jsem za hlasem a našla jsem ji ležet na zemi, na krku velký kousanec a všude krev. Mluvila na mě chraplavým hlasem "Ájo,on mě pokousal,a nechal mi tu něco,prej to mám vypít" Podívala jsem se v pravo a ležela na zemi ampulka s krví. Říkám Verči "tak to sakra vypij" a nalila jsem jí to do pusy. Odtáhla jsem ji na záchody pár metrů od místa,kde máme automaty na bagety atd. Zamkla jsem se s ní v kabince a ona zvracela. Slyšela jsem že nás šlo pár lidí hledat s učitelama,ale nenašli nás,tak řekli "Asi šly domů,ale je mi to divné,že nic neřekly" Verči už najednou bylo líp a mě došlo,že je upírka. Podívala se na mě,neměla červené oči,ale bílé a měla jen zorničky. Vrhla se po mě,kousala mě do krku a já jsem cítila že začínám slábnout a bolelo mě to. Přišel nějaký kluk a řekl jí " Vybral jsem si tě za družku" A Verča mu řekla "Půjdu s tebou,ale jen když jí taky proměníš,je to moje nejlepší kamarádka" A podívala se na mě. On se napil mojí krve a pak mi dal napít svojí. Pak jsem se ocitla někde venku, byla noc,a na tom místě bylo hodně upírů. Byla tam tunel a po pravé a levé straně byli trošku více nahoře cesty. Na levé cestě stála nějaká holka,uprostřed jsem stála já a vpravo Verča. Bylo to nějaké přijetí do jejich klanu. Ten upír co nás proměnil,jak jsem se dozvěděla,byl hlavní upír. Řekl "Tak a teď si zahrajete na kočku a myš" A tři upíři dovedli každé asi 50 metrů od nás kluka. Mě tam dovedl Štěpána,toho mám strašně ráda. Verči dovedl Dominika,toho má ráda ona, A té holce nevím,tu jsem ani nepoznala kdo to je. Dál řekl těm klukům "Vy si řízněte do ruky a až řeknu teď,tak budete utíkat" Všichni se rozběhly a viděla jsem tu holku jak toho kluka rozsekala doslova na kusy. Pak jak Verča Dominikovi utrhla hlavu,taky ho zabila. Já jsem se na půli cesty zastavila,protože štěpán neutíkal. Přiběhli další upíři a začali ho kousat. Vběhla jsem za nima,a nevím jak,ale prostě se mě báli. Ten vůdce říkal že mám nějakou sílu. Snažila jsem se ho nějak oživit. Rozhodla jsem se ho proměnit,Napila jsem se jeho krve a dala jsem mu napít svojí. Vůdce mi řekl " Ale ty ho nezachráníš,nejsi vůdce,nemůžeš proměňovat" A já na něj "Ale já nejsem s váma v klanu. Já jsem sama sobě vůdce." ... A pak jsem se vzbudila. Nevím jestli to něco má být,ale poslední dobou se mi zdají hororové sny. :)


Děkuju za odpověď,vím že je to strašně dlouhé :)

Ahoj :)

Odpověď:
Je to složitý sen, ale tím, že jsi mi to i upřesnila, usnadnila jsi mi to. Každý sen, který si pamatujeme má v sobě určitá poselství.
Hororové sny se nám zdají v době zvýšené představivosti a tím, že minulé ráno (i dopoledne)jsi nad něčím těžce přemýšlela a rozjímala. Nemyslím tímto logické myšlení ale intuici.
Sen se ve zkratce znamená: Rodinné problémy.

Jde opravdu vidět, že po Štěpánovi velice toužíš :) Určitě se ho zeptej, jaký postoj k tobě má. Podle mě neutrální, tak si ho musíš nějakým způsobem získat. Zažiješ s ním pocit spokojenosti.

Jak už jsem psala, ve tvojí rodině nastanou sváry a hádky. Tímto vzájemné vztahy poškodíte. Budete je řešit ze začátku neúspěšně, zřejmě půjde o něco se zdravím a s penězi. Ty to budeš samozřejmě řešit horlivě, ale POZOR na černou magii. V tomhle období bych se od magie vzdálila. Mohla by jsi sejít na špatnou cestu. Počkej tak půl měsíce a dám ti zelenou.
Tvůj anděl ti bude úžasně radit, stačí ho poslouchat - a věř mi, zisk bude v každém ohledu.

Finanční záležitostí se neboj, krev symbolizuje i bohatství. Pozor ale na půjčky a jejich ÚROKY.

Ale i krev má (samozřejmě) něco společného s násilím. Asi se u vás děje, nebo bude dít něco násilného. Neříkám, že budeš zmlácena a budeš týden v nemocnici, ale napomínej hlavně přátele a rodinu - ti by v ohrožení být mohli. Nedrž se ale v neustálých úzkostech, možná jenom zakopne tvoje sousedka o práh a bude mít bouli na čele.

Věř mi, ale že se i přes tyto věci dostaneš - jen nesmíš přestat bojovat. Jinak můžeš i onemocnět (chřipka, rýma... žádné rakoviny nebo jiné smrtelné nemoci se neboj!)

"Já jsem sama sobě vůdce". Nenech si do života kecat, žij ho tak, jak chceš - buď svobodná. Někdo tě bude chtít potopit ještě níže než jsi, tak si dej pozor. Statečně se rvi - určitě odejdeš bez úhony :)

Držím palce!

Pokud máte i vy zájem o výklad snu, klikněte zde
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."