Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Zbavuji se některých věcí: knihy, učebnice, oblečení, šperky... Pokud byste měli zájem: ZDE


Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Kamenné obelisky - Ukrývají v sobě patent moci?

28. března 2012 v 10:39 | Adri
Ještě pár vzrušujících vteřin a masa kamene s tajnosnubným klapnutím dopadá na své místo. Období enormně vyčerpávajícího úsilí je dokonáno a posvátný chrám boha Amona v egyptském Luxoru zdobí mohutný, oslňující obelisk. Královna Hatšepsut (doba vlády 1479/1473-1458/1457př.n.l.) je pravém pyšná na posvátný obří osten z červené žuly, který v době jejího panování nachází své místo uprostřed rozpáleného egyptského písku. Tisíce let po vztyčení prvních magických obelisků zůstává důmyslný systém instalace, který egyptští architekti používají ke vztyčování kamenných bodců k nebesům, i nadále nevyřešenou záhadou. Několik desítek metrů vysoké jehlany vytvořené původně z jediného kusu kamene ukrývají do dnešních dnů mnohá další tajemství Podivuhodnou shodou okolností, se vždy staví poblíž mocenských center říší a států! Mají snad v sobě mít klíč úspěšnému vládnutí?
Pražský obelisk
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."