Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Zbavuji se některých věcí: knihy, učebnice, oblečení, šperky... Pokud byste měli zájem: ZDE


Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Člověk rozervaný na cucky

15. dubna 2012 v 13:48 | Adri |  Můj deník
Moje nálada je tak rozpolcená, že to snad ani není možné.


Jsem šťastná z toho, že jsem vyhrála Eurorebus - 3. místo (ještě s dvěma kluky v týmu z naší třídy). Před soutěží mě otravoval jeden kluk, co byl na minulém ročníku s nimi, nadával mi, že co se tam cpu - ale já se tam necpala! Zvolila si mě tam třída. Sama jsem byla překvapená, že mě tam dali. Taky kluci říkali po soutěži, že jsem jim byla více platná než dotyčný. Nebudu si lichotit, ale musím říct, že "něco" vím. Skvěle se učím - ale to mám z dobré paměti. Prostě si to přečíst a umím to. K tomu přičteme ty knížky, co jsem přečetla a časopisy a je ze mě vzdělaný člověk :) Historie a zeměpis to je moje. Kulturně se zajímám jenom o písničky a knihy. Filmy moc nesleduji, spíš dokumentární. A taky politiku ne. Začala jsem si to ted ráno studovat, at jsem na příští kolo Eurebusu vzdělaná přes politiku. Začala sem a brzo skončila. Jak se tam pořád dohadují, hádají, obviňují se.... Na tohle já prostě nervy nemám. Skočím raději na kulturu :)
A taky z toho, že umím přírodopis na zítřejší test.
Konečně jsem na 400 stránce v Sherlockovi - už do hezky graduje!! :)
Sleduju nový seriál o Sherlockovi - jak jsem psala, který jsem si okamžitě zamilovala. I soundtracky jsem si zamilovala. Tady jsou:Nešťastná jsem z počasí - chčije a chčije. Zrovna když si potřebuju jít provětrat hlavu do lesa a popřemýšlet nad mnoha věcmi.
Štve mě můj nový počítač. Všechno si do něj musím ukládat znovu, protože do něj nejdou záhadným způsobem dát soubory z flashky, kde mám všechny svoje staré soubory. Takže musím znovu dělat čtenářský deník, projekt do Angličtiny a stáhnout si písničky (ty už naštěstí mám). A blbe. Nejraději bych běžela za týpkem, který má můj starý počítač a ať ty staré soubory z něj prostě nějak vydoluje!

Mám toho plno na práci, ale nechce se mi ji dělat. Chce se mi schoulit do kuličky a nechat někoho aby ty věci udělal za mě. Jenomže kdo?! Nejsem vyspaná, protože jsem asi do půlnoci stahovala ty písničky.


Půjdu se teda vyspat... Tyhle myšlenky co mám v hlavě... Půjdu o nich napsat básničku, nebo příběh. Ne! Ne sakra ne, půjdeš spát, času je dost.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."