Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Zbavuji se některých věcí: knihy, učebnice, oblečení, šperky... Pokud byste měli zájem: ZDE


Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Kamenné obelisky - Halí andělskou bělobu temný háv?

27. dubna 2012 v 10:08 | Adri
Středobodem údajné pochmurné stránky vatikánského stolce je právě obří obelisk. Ten obklopuje kruh rozdělený na osm stejně velkých částí. "Bod uvnitř kruhu je podstatný a důležitý symbol zednářství. Vede nás k uctívání Slunce, k uctívání falu" vysvětluje americký lékař a člen zednářské lože Albert Mackey (1807-1881), který má na mysli malý kruh uvnitř formace. Osm zbývajících dílků zůstává záhadou. Někteří badatelé nabízejí souvislost Svatopetrského náměstí s tajemnou stavbou Castel del Monte.Tento hrad v Apulii na východě Itálie nese známky zasvěcení číslici 8. Podle některých výkladů se toto číslo spojuje s osmi fázemi iniciačního rituálu ve jménu Satana! Známý italský exorcista (vymítač ďábla) páter Gabriele Amorth (*1925) dokonce tvrdí, že Vatikán je doslova prostoupen satanismem! "Ano, také ve Vatikánu jsou členové satanských sekt. Jsou to kněží, monsignorové a také kardinálové!" uvádí Amorth. S jeho slovy však ostře nesouhlasí španělský páter José Antonio Fortea Cucurull (*1968) "Prohlášení musí být zvláště objektivní, když se týkají tak vážných obvinění, která postihují čest těch, kdo tvoří hlavu církve". Přivlastňují si tak magickou sílu obelisku církevní hodnostáři, zednáři, či dokonce satanisté?

Obelisk ve Vatikánu

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kamil kamil | E-mail | 23. června 2014 v 8:16 | Reagovat

Nie, náhoda to nie je.

Zbav sa všetkého, o čom tu píšeš,
a pridaj sa k Ježišovi Kristovi, Božiemu synovi, pravému svetlu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."