Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Zbavuji se některých věcí: knihy, učebnice, oblečení, šperky... Pokud byste měli zájem: ZDE


Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Kterak jsem se málem zabila na podpatcích

3. dubna 2012 v 10:29 | Adri |  Můj deník
Přidávám sem více článků k mému deníku... Opravdu mi to pomáhá se vypsat :)
Před měsícem jsem si koupila skvělé boty na mega podpatku. Do prodejny jsme šli jenom kvůli školní obuvi, protože ta minulá už byla skvěle polorozpadnutá... Na regálu jsem uviděla ty boty a.... Uch! Musela jsem si je vyzkoušet. Mamce to nedalo a vyzkoušela si je taky. Já 41 ona 39. Já vím, mám nohu jako Ameriku. Ale skvěle se s nimi hraje fotbal :D Do těch bot jsme se obě zamilovali a tak jsme koupili stejné boty ve velikosti 39 a 41. Byly právě ve slevě. - To taky přidalo na tom, aby mi je máma koupila. V obchodě jsem snad půlhodiny trénovala "ladnou" chůzi v podpatcích. Jsou to moje první obrovské boty. Sice už tak jsem vysoká, ale v těch podpatcích jsem úplný mrakodrap :)


Minulý víkend jsem byla na oslavě babiččiných narozenin. Nevěděla jsem, co si vzít. Šáhla jsem tedy po věcech, ve kterých jsem ještě u babičky nebyla. Táta protestoval, že musím mít nutně sukni, sukni. Co je na dalším tričku a legínách špatného?. No jo, otec je prvotřídní módní návrhář :D Mamka mě před odchodem přemlouvala, ať si vezmu ty nové boty. Cože? Prý si to mám trénovat už dopředu na Mexiko. Když se totiž uskromníme (a já určitě, pro Mexiko vše! :D), pojedeme do Mexika! Už jsem se viděla, jak si tam vykračuju v téhle botách. Nejdřív jsem nechtěla, ale máma mě konejšila, že půjdeme jenom z auta do auta (a ty tři patra za babičkou se asi teleportuju... jo jo, dokázala bych to, ale... je tu ALE. Ten trénink, odpojení od současného systému,...). Oslava byla super. Dozvěděli jsme se, že v červnu jdeme na další svatbu! Víte, já jsem nejmladší z celé rodiny. Můj nejmladší bratranec má 20.... Nejmladší sestřenice má dva roky, druhá nejmladší ale už má 22. A tohle jsou právě roky na svatbu. Už je jedna provdaná, teď bude druhá, ve stejném měsíci se vdává moje 26letá sestra. Najedla jsem se tam k prasknutí. Divím se, že to ty podpatky vydržely. A nešli jsme domů. Museli jsme se ještě kouknout do nemocnice. Polk. Tuhle část bych raději přeskočila.... No důležité je, že parkoviště před nemocnicí bylo plné, tak jsme zastavili dál a celou tu dobu jsme šli pěšky. Ještě v té nemocnici. No naštěstí tam jsou aspoň výtahy. Nohy mě bolely tak, že jsem si myslela, že v té nemocnici zůstanu.
A pořád jsme ještě nejeli domů.... Ještě jsme se museli stavit nutně do Tesca. Připadalo mi, že se na mě lidi divně dívají... Nejraději bych se propadla do země. Táta se snažil mě přivést na jiné myšlenky tím, že řekl, že Číňanky v tom chodí mnohem hůř. To se mám teleportovat do Číny? (zase ta teleportace :D) V autě jsem hekala nadšením, že jsem to vydržela.

Na trénování kašlu. Už v tom chodím normálně....

Tady jsou ty boty: (ještě s cenovkou :DD)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lukáš Lukáš | Web | 5. dubna 2012 v 8:42 | Reagovat

Zdravím. Tedy, jsem tu po dlouhé době poprvé (co tu je tento nový vzhled) a musím chválit...pěkné ale až na ty statistiky (nejsou tady - škoda).

A k těm podpatkům... to se mi jenom zdá nebo je to skutečně kombinace tenisek s decentními podpatkovými k šatům ? :)

2 all-is-magic all-is-magic | E-mail | Web | 5. dubna 2012 v 16:45 | Reagovat

[1]: ano. Na první pohled vždy klamou :)

3 Míša Míša | E-mail | Web | 5. dubna 2012 v 22:26 | Reagovat

Abych řekla pravdu, tak tyhle boty mě naprosto odpuzují. Buď si koupím tenisky, nebo boty na podpatku.
Lukáši, ty podpatky nejsou decentní, ale vysoké. O decentních podpatcích se mluví tak u dvou centimetrů.
Ale jinak mám boty na podpatku ráda. Nejsem moc vysoká, takže je to super. Naučila jsem se je třeba nosit měsíc, aniž bych šla ven v jiných. Častěji si ale beru s širším podpatkem.
Mimochodem, pro příště je fajn si vzít třeba baleríny nebo žabky do kabelky. Jsou malé, snadno se tam vejdou a můžeš předcházet tomu, že zůstaneš bez síly v půlce města :)

4 all-is-magic all-is-magic | E-mail | Web | 8. dubna 2012 v 11:48 | Reagovat

[3]: Jo jo, každý má svůj názor ;) mě se tyhle boty líbí i proto, že podobné vůbec nemám. Jsem vysoká a tak ani podpadky nosit nemusím :DTyhle boty si budu brát na dovolené, přesněji na večere. Déle bych na podpadku nevydržela .Nejčastěji nosím tenisky... Jsou pohodlné, praktické a pořad IN ;) Ve škole chodím v balerínkách, protože ( jak píšeš :)) nezaberou tolik místa. Nejraději nenosím vůbec nic a procházím se po heboučké trávě, nebo písku na pláži...

5 Míša Míša | E-mail | Web | 9. dubna 2012 v 11:37 | Reagovat

[4]: Je pravda, že na nějakou sportovnější akcii asi budou vhodné. Já mám hlavně takové, která vypadají dobře i ve společnosti, i ve škole.
Věř mi, když si koupíš silnější podpatky, dá se na tom vydržet dlouho :)
Já mám s teniskami jeden zásadní problém a to ten, že mi vydrží tak měsíc a rozpadnou se. A to můžu kupovat sebekvalitnější. Takže pak mi stejně zbudou boty na podpatku. Baleríny nenosím, protože se mi z toho nohy vyzouvají :)
Máš pravdu, travička a písek jsou takhle krásné.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."