Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Zbavuji se některých věcí: knihy, učebnice, oblečení, šperky... Pokud byste měli zájem: ZDE


Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Můj anděl starající se snad o vše - Siu

11. dubna 2012 v 18:07 | Adri |  Zajímavosti o andělech
V současnosti můj nejbližší anděl. Jeho hlas jsem slyšela, když jsem v poslední době ztrácela naději, že dobro už neexistuje, když mi bylo smutno, když jsem potřebovala poradit, utěšit, když jsem chtěla sdílet kouzelné okamžiky s někým, ale nikdo u mě nestál...
Jako první vůbec se mnou začala rozmlouvat Kelien (byla jsem opravdu malá). O ni někdy přístě :)
V dětství jsem komunikovala i se Siem, ale ke Kelien jsem měla blíže. Představovala jsem si je jako silnou lvici a lva ležící každý na jedné straně mojí postele a hlídkovali. Když zahlídli něco, co by mi mohlo uškodit, stačilo to jen zastrašit vrčením, ostrým pohledem nebo výpadem nanečisto. Tyto společné okamžiky mám ráda.


Další oblíbený okamžik se Siem byl v "boji" - napadli mě temné síly. Siu mě varoval dřív, abych se připravila. Společnými silami jsme přivolali kupu dalších světlých bytostí. Zabalila jsem se pěkně do tepla deky a schoulila se do rohu postele k poličce s rozsvícenou lampičkou, která dávala největší světlo. V ruce jsem svírala oblíbený kaktus (v květináči :D) a začalo to... Bála jsem se otevřít oči. Moc, moc jsem se bála, což bylo vidět na stavu bitvy - dařilo se spíše temnotě. Andílci potřebovali pomoc. Odvážila jsem se vykouknout. Vzbudila se ve mě obrovská síla a dopadlo to na vše v pokoji. Temné síly převahu rychle ztrácely. Dokonce jsem ke konci začala i s anděly spolupracovat. Siu mi pomáhal k tomu, abych instrukce více chápala. Zničili jsme temné síly a přetransformovali jsme ji na dobrou energii, kterou cítila i moje jindy nevnímavá máma (v průběhu bitvy jsem byla sama doma a když mamka přišla z práce sršela radostí a byla z ní cítit láska. Běžně po příchodu z práce byla unavená a utahaná a nebylo s ní do řeči). Tančila jsem radostí a děkovala andílkům za pomoc.
Byl to opravdu velký útok. Brrr. Teď už žádné nezažívám. Dříve jsme totiž bydleli ve starém, hnusném paneláku v centru špinavého města, byl prolezlý wi-finami, televizemi, s otravnými sousedy, byl vzdálený od přírody... Zkrátka blé.
Jsem ráda, že už tam nejsem. Momentálně bydlím ve velkém baráčku na venkově. Sice musím dojíždět dlouho do školy, ale za ten lesík za barákem to stojí :)
Za příjemné teplo domova vděčím Siovi. Pomohl mi vymyslet pár fíglů, přemluvit rodiče jak utvořit malebnou domácnost.
Snad nejvíc ze všeho na něm miluju jeho různorodost. Příjemně se s ním mluví. Dokáže drbat úplně o všem :)Také si cením jeho neobvyklého smyslu pro humor - dokáže mě rozesmát i v těch nejsmutnějších situacích. Nechybí mu ani něžnost. Když ví, že nemám na nějaké techtle mechtle náladu, že se to nehodí, vysílá silnou lásku přímo do mého nitra. Výborně povzbuzuje a dodává odvahu. Obratně vysvětluje věci tak, aby mi byli hned jasné, protože ví, že já nerada poslouchám věci, které mi nejdou do hlavy a ani nepůjdou - někdy mi něco říct nechce, protože bych to nebyla schopná strávit, byla bych šokovaná. Perfektně mi pomáhá se rychleji rozhodovat. Připomíná mi neustále jedno moudro: Neexistuje lepší rozhodnutí nebo horší. Existuje si něco vybrat a jít dál, nebo se rozhodovat a uvíznout.
Jeho podobu si často utvářím nějak takhle:
(ano, moje představivost se v dospívání změnila. Žádný lev, ale anděl s bezvadným hárem :)


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Šeříková Šeříková | E-mail | Web | 21. dubna 2012 v 12:23 | Reagovat

Moc svého andílka pozdravuj! :)

Jsem moc ráda, že Ti pomáhají.

2 Inalyn Inalyn | Web | 19. září 2013 v 11:14 | Reagovat

Máš pravdu, je Marielovi trochu podobný :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."