Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Zbavuji se některých věcí: knihy, učebnice, oblečení, šperky... Pokud byste měli zájem: ZDE


Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Můj sen - čarodějka

19. dubna 2012 v 10:19 | Adri |  Mé sny
Zde máte můj sen, který se mi zdál 15.10 2011. Mám doma svůj snář, kde si zapisuju naprosto všechny sny už asi od devíti let, takže je za těch pár let už velice obsáhlý. Vybírám si ty nejzajímavější z nich opravdu pečlivě. - A kdo chce, může význam snu hádat. Nápověda: Všímejte si i malých detailů, každičkého slova. V tomhle snu jsem objevila jednu radu, která mi leží v srdci. Navíc děj snu je opravdu dobrodružný, vypadá jako úryvek nějakého příběhu :)


Byla jsem moudrá čarodějka s ještě dalšími dvěma dívkami (mými kamarádkami ve skutečnosti). Měli jsme k sobě velmi přátelský vztah a byly jsme si ve všem otevřené. Sdělovali si moudra, kouzla, recepty na lektvary a pomáhaly lidem, kteří měli dobrou duši a pomáhaly si i sobě navzájem. Idylu zrušilo zjištění, že jeden zlý mág (spolužák) má spojenou energii s tou naší, níž používáme na kouzla. Čím víc on využívá energie, tím víc nám ubírá naší síly. Kvůli tomuto závažnému problému jsme stanuly před radou druidů, aby toho bídného červa přiživujícíhose na naší energii odhodili pryč a vůbec - zbavili se ho nadobro. Rada si vyslechla náš návrh. Už od začátku procesu jsem měla pocit, že to nejsou oni, tyhle kápi přece nikdy nenosí! Ale zůstala jsem v místnosti a hájila nás. Rada opravdu nebyla druidská. Byla prostě.... špatná. Neviděla jsem jim do obličejů, protože jim do nich stínilo z jejich kápi. Moje intuice nelhala. Hned po výslechu nás všechny zavřeli do žaláře. Cela měla zakletou podlahu - neustále se na ní hýbali tři kostky (každá pro jednu) a my se na nich musely udržet, protože jinak by nás čekala hodně nepříjemná cesta do hlubin. Spojili jsme svoje poslední síly, kostky rozmístili do symbolu a dostaly se za zdi žaláře. Pak jsme jen prchali a prchali přes husté lesy a rozlehlé louky. Rada nás pronásledovala. Všechny jsme to cítily v kostech. Kam dál? Ukryli jsme se za keř a pozorovali dva mládence ve službách Rady. Jednoho jsme zakleli velice lehce, ale druhý se vzpouzel. Měli jsme málo energie opravdu málo, ale dokázali jsme to. Ulehly jsme vedle jejich těl, nemohly jsme se pohnout. Ani prst nadzdvihnout. Upadli jsme do hlubokého spánku. Najednou se všechno začalo měnit. Všechen čas, energie, pocity. Ocitli jsme se v našem rodném městě v moderní (současné) době (s dobovým oblečením). Přísahaly jsme, že o tomhle tajemství nikdo nedoví a skončíme s čarováním. Na stvrzení slibu jsme použili diamant, jenž jsme si koupili v nedalekém obchodě - za co, to si už nepamatuji. Poslední naší kouzelnou energií ho rozdělily na tři stejné díly a daly si jej do vlasů ke sponce. Popřály si štěstí a rozešly se každá do jiného směru.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lord Lukáš Lord Lukáš | Web | 19. dubna 2012 v 13:00 | Reagovat

Nechceš raději snít o tom stát se součástí mé legie "černých" mágů ? Nechceš studovat magii kdy je v tvých rukách možné vše ? Nabízím ti magickou sílu.

2 all-is-magic all-is-magic | E-mail | Web | 19. dubna 2012 v 17:01 | Reagovat

[1]: Cože?? já nesním o tom, stát se čarodějkou, já ji už dávno sem, jenom jsem lí byla ve středověkém stylu - v omhle snu, co se mi zdál. Je v tom i určité poselství. Jakých černých mágů? - Tohle mi moc dobře nezní... A legie, a mé taky.

Magickou sílu má každý, nabízet ji nemusíš :)

3 Lukáš Lukáš | Web | 20. dubna 2012 v 13:30 | Reagovat

[2]: nechceš nechceš kočičko.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."