Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Zbavuji se některých věcí: knihy, učebnice, oblečení, šperky... Pokud byste měli zájem: ZDE


Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Na pár slov (28.3)

1. dubna 2012 v 10:02 | Adri |  Můj deník
Začneme pěkně popořadě. Škola je OK, protože naše třídní tam nebyla tři týdny. Nějaká chřipka. Samozřejmě teď na nás vyrazila se slovy: Dlouho jsem tu nebyla. Čekejte testy, musíme tenhle skluz dohnat. Bla, bla. bla... Open your book page 48... Haha. Úplně se celý den budu učit! Á! Jak to jen zvládnu?! - Tohle se mě netýká. Já má angličtinu v krvi. Koukám se na filmy v angličtině, poslouchám písničky, čtu si anglické časopisy. Na co se učit školními metodami. Kdybych se učila tak, jak nám to nařizuje učitelka, měla bych samé pětky :D


V orchestru jsme vyhráli 1. místo v okresním kole. Naneštěstí se dál nepostupuje. Dál bych to nevydržela. Nemám se tam s kým bavit. Spíš bavit to ano, ale mluvit o kapku smysluplnějších věcech - to tam nehrozí. Jsou tam kluci, kteří si myslí, jak jsou vyspělí, když ví, co to je kamasutra, menses, když poslouchají Rytmuse, pijí energy drinky apod. Pořád vykřikují nesmyslné hlášky, kterým se smějí jenom oni sami (většinou... Tak asi 80 % :D). Taky tam je jeden, co bych ho nejraději poslala daleko ode mě, někam na vzdálenou planetu. Když se na něj kouknu, zařve: Nečum! Na celý sál. Párkrát jsem ho dobře setřela. Taky mi občas říká němá, protože (jenom podle něj, nikdo jiný to o mě neříká, protože ví, jak mi hezky ta huba jede :D) v orchestru moc nemluvím. Ještě tam je jeden divný basista - toho škrtám rovnou, s ním se můžete bavit maximálně o tom, kolikrát byl dneska na záchodě. A ještě zbývají starší. S nimi se mluvit moc nedá, ale jde to s nimi nejvíc. Jednou se začali bavit o opravdu nechutných věcech. Chystala jsem se právě vrhnout na svačinu, ale u těch silných slov to vážně nešlo. Vážení. Asi se začnu bavit s učitelkou. Ještě zjistím, že s ní není taky rozumná řeč, a začnu trpět samomluvou, nebo si začnu povídat s houslemi. Fakt nevím :D
Zítra máme koncert, tak tam musím jít znovu... Ach jo :D

Soukromé hodiny mi moc nešly, protože jsem se na to vyloženě vykvakla. Jsem zabraná do Sherlocka Holmese (právě čtu podpis čtyř). Kamarádka mi včera ukázala bezva seriál Sherlock. Je to v moderní době v Londýně. Dívaly jsme se na Studii v růžové (v knížce bylo Studie v šarlatové). Jaj! Hodně mladý Sherlock! Vypadá tak na 20. Já jsem si ho představovala o hodně staršího. A taky se mi herec docela líbil :) Ale snít můžu směle dál, má 37 :DD No jo. Televize tě může udělat už i novorozencem, nebo starcem.

Dnes jsem byla na vybíjené za naší školu. VYHRÁLI JSME! JUPÍ! I STARŠÍ I MLADŠÍ! Jo. Akorát jsem nikoho nevybila (těch zatracených 5 cm! mohly jsme mít víc vybitých :D). Ale nechala jsem se vybít jenom jednou na konci poločasu. Pár sekund před koncem! Já blbec to chci chytnout, když mi to háží na paty.

O víkendu jsem byla v neznámém lese. Kámoška mi řekla, že tam je hodně odpadků. Já souzená s přírodou jsem vyfasovala tašku a rukavice na jedno použití a hurá na odpadky. Nejvíc tam bylo flašek od piv a jiného chlastu. Měla jsem pláč na krajíčku. Ti lidé se vážně neumí chovat!!! Vzala jsem jich, kolik mohla, a šla to šoupnout do popelnice. Ještě že u popelnic nikdo nebyl, protože to vypadalo, že jsem se vrátila z páteční pařby :D
A ještě se tam brzo vrátím. Hodně tam toho ještě je. Ale brzo už nebude :)

Můj králík má nový sestřih! Už takový jarní :) Mám dlouhosrstého. Chlupů bylo víc, než králíka :D Mám pocit, že je o polovinu menší :DD Zítra s ní zajdu k veterináři na očkování a stříhání drápků. Ostříhala bych ji sama, jenomže králici nemají rádi, když jim někdo sahá na zadní packy a nikdo mi ji podržet nechce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."