Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Zbavuji se některých věcí: knihy, učebnice, oblečení, šperky... Pokud byste měli zájem: ZDE


Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Duhové šílenství/fotospeciál :)

31. května 2012 v 22:02 | Adri |  Můj deník
Jela jsem s mamkou z Karviná zpět do Těšína. Cestou jsme se bavily, jak bylo na akci školy dětský den. Ale moc jsem ji toho neřekla, protože byly všude duhy. Pozorovaly jsme je, fotila jsem je. Mamka mi dokonce i přibržďovala (naštěstí na silnici v té době nikdo nebyl). A vyšly docela povedené fotky. Tak na mobilní kvalitu jsou dobré, ne? Sice to není až tak pěkné, jak doopravdy vypadly, ale prosím. Viděli jsme jich snad pět - to počítám jen ty, co šly dobře vidět. Dvě z nich ještě měli u sebe jednu další tzv. sekundární. (Ano, wikipedie napověděla) Kdyby vás duha zaujala a vy si o ní něco chtěli počíst, klikněte zde.
Doporučuju tu část s mytologií, dokonce uvažuju, že ji tady přímo přidám a něco i doplním :) I ty druhy duh jsou zajímavé...

Tady jsou ty slíbené fotky (focené mým mobilem)


Mezi barákem od sousedů a našim - náš je ten červený :)


Aktualizováno 1.6 20:30 - Přidávám sem krásné obrázky duh. Kouknu se z okna a ejhle! Ona tam je duha!! Tu samozřejmě musím taky zdokumentovat, aby nebyla ošizena. (omlouvám se za odlesky ze světel)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Míša Míša | E-mail | Web | 31. května 2012 v 23:13 | Reagovat

Krása :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."