Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Zbavuji se některých věcí: knihy, učebnice, oblečení, šperky... Pokud byste měli zájem: ZDE


Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Neustálé cestování - Sen

17. května 2012 v 10:04 | Adri |  Mé sny
Byla jsem kdesi v Arábii a sledovala, jak se rodí základy Islámu (tedy 7. století). Běžela jsem spletí hliněných domů, abych mohla Sledovat Mohameda, jak se pere s býkem. Dorazila jsem trochu později, zápas už začal. Používal k boji jenom lano, které bylo omotáno kolem býčích rohů. Tančil s býkem ladně a snažil se býčí hlavu dostat na písčitou Zem. Býk se ale vzpíral, chtěl se Mohameda zbavit.


A najednou jsem se uprostřed napínavého zápasu přemístila do Keni. To s Mohamedem byl jen sen, došlo mi. Měla jsem se ale probudit na hotelovém pokoji ve své posteli! Místo toho jsem stála v jedné z mnoha uliček modernějšího afrického města. Asi náměsíčná.... Rychle se musím dostat do hotelu, zavelela jsem a vydala se na cestu, kterou jsem ale vůbec neznala. Došla jsem k moři - uff, teď ještě jakým směrem se vydat. Naštěstí jsem potkala jednoho Keňana, který nám zařizoval výlet a podle toho, jak se ke mně razantně šel si mě pamatoval. Ptal se mě co tu dělám a kde mám rodiče. A já že v hotelu, do kterého bych ráda urychleně dorazila. Zeptal se mě na jméno hotelu, že se tady v hotelech naštěstí vyzná. Ale já si ani za nic nemohla vzpomenout na jméno našeho hotelu!!! Chvíli přemýšlel a zavedl mě do hotelu Wild Animals. Vstoupila jsem do něj, ale neviděla jsem recepčního, ani recepci, vlastně nic, co má společného s hotelem.
Byla jsem zpátky na táboře! Nosilo se dříví na oheň. Tak jsem popadla taky nějaké a šla, jakože nic :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."