Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Zbavuji se některých věcí: knihy, učebnice, oblečení, šperky... Pokud byste měli zájem: ZDE


Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Řešení při léčbě rakoviny tlustého střeva

23. května 2012 v 10:38 | Adri |  Zdraví
Nejdůležitější látkou je kurkumin (kurkumová žluť), který se bohatě využívá jako potravinové barvivo, mimo jiné je také v řadě případů spojován se zdravotními výhodami - barviva tvořící kurkumin mají antioxidační účinky.
Již dřívější studie prokázaly, že kurkumin dokáže porazit rakovinné buňky uměle vytvořené v laboratoři, kladné výsledky byly zaznamenány také u léčby cévní mozkové příhody či demence.

Kurkumin jako součást chemoterapie


V nemocnici v Leicesteru v současné době provádějí nové podávání kurkuminu, a to v rámci podávání léků během chemoterapie. Ve Velké Británii je rakovina tlustého střeva ročně diagnostikována u 40 000 lidí.
"Jakmile se jednou rakovina tlustého střeva rozšíří, je léčba velmi náročná, hlavně také proto, že vedlejší účinky chemoterapie mohou významně ovlivnit, jak dlouho bude u pacienta léčba trvat,"
"Vyhlídka toho, že by kurkumin mohl zvýšit citlivost nádorových buněk k chemoterapii, je velmi nadějná. Znamenalo by to možnost podávat pacientům nižší dávky léků, čímž by se zmenšilo i riziko vedlejších účinků," dodal. - konečně se lidé zbaví těch odporných léků, jenž spíš ničí jejich zdraví...

zdroj - novinky.cz/zena/zdravi/266868-nove-reseni-pri-lecbe-rakoviny-tlusteho-streva.html
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."