Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Kamenné obelisky - Kdo je v pozadí celého fenoménu?

10. června 2012 v 12:45 | Adri
Známí badatelé upozorňují, že téměř žádný obelisk na svém místě náhodou. Mají snad dokonce tvořit důmyslné osy nebo linie. Český hradní obelisk nevyjímaje! "V úvahu je třeba vzít také to, že pražský monolit zapadá do celosvětové sítě obelisků, menhirů a posvátných míst. Nachází se totiž s některými z těchto objektů v jedné linii," tvrdí například česká záhadoložka Jitka Lenková (*1963). A právě postavení obelisků a jejich skutečný význam bude předmětem dalšího zkoumání. Potvrdí se nápadná souvislost mezi monumenty a tajnými spolky? Kdo nebo co stojí na vrcholu prozatím nečitelných pyramidonů? Tajemství s kořeny ve starém Egyptě stále čeká na své odhalení.

Web Jitky Lenkové Zde
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lukáš Lukáš | 10. června 2012 v 16:45 | Reagovat

Zdarec Adrio hele...v prvé řadě chci říct, že to tu máš pěkné (tady ten nový vzhled) ale ještě bych poradil ty statistiky toplist a zviditelnění písma u tvých komentářů (jsou bílé jako to pozadí).

Dále. Nic ve zlém jako...ale... záhady nepatří mezi mé silné zájmy...i když...

Na straně drubhé jsem kdysi dávno měl rád pořad Jiřího Podzimka "Záhady a mystéria" něco jako "Otázky Václava Moravce" ale o záhadách, tajemnu a tak. Škoda že už to dávno nedávají (bylo to myslím na Primě před rokem 2000...tedy myslím ještě na Premiéře - tak se ta televize tehdy jmenovala, potom TV Prima...Prima Family je to až v současné moderní době).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."