Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Zbavuji se některých věcí: knihy, učebnice, oblečení, šperky... Pokud byste měli zájem: ZDE


Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Ozývám se s dobrými zprávami

18. června 2012 v 10:31 | Adri |  Můj deník
Smysl článku? Pochlubit se. Už dlouho jsem to neudělala :)
8.6 jsem byla na celostátním kole eurorebusu v Praze. Vstávala jsem brzo, asi ve 4 ráno, abych jsem do té Prahy dojela včas. Určitě si ti zatracení Pražáci mohli vstávat až v devět. Grr.
A taky jsem ještě minulou noc dělala čtenářský deník. Už jsem ho měla udělaný v listopadu, ale neštastnou náhodou jsem ho smazala - dala jsem ho na fleshku a soubor v počítače smazala. A z té fleshky to nešlo otevřít!! Mě z toho totálně ruply nervy, tak jsem se na něj vykašlala. Nějak to na konci roku uchlácholím. Bohužel jsem to neuchlácholila. Celá já.
Jela jsem tam reprezentovat třídu s dvěma kluky (jak jsme dopadli v minulém kole si můžete přečíst taky). Cestou ve vlaku jsme dělali blbinky, protože tam s námi byly i menší holky, které taky postoupili, ale v kategorii Benjamín.
Test byl těžší než minule. No jo, celostátní kolo :D Na otázky jsme odpovídali více méně intuitivně. Teda spíš já. Na mě kluci nechávali to tipování těžkých otázek a udělali dobře. Například jsem si tipla otázku, kde žijí kabylové.
A víte co? Vy hádejte taky!
Vyzkoušejte svoji intuici, tipovací umění. Schválně, kdo odpoví správně - a nepodvádět!!
Na území jakého státu žijí kabylové?
a) Zimbabwe
b) Alžírsko
c) Barma
d) Nigérie
Výsledek napište do komentářů a pak si vygooglete správnou odpověd :)

A teď - jak jsme se umístili? (tramtadadááááá :D)
Ve všech kategoriích soutěžilo cca 1000
V naší kategorii bylo 50 týmů (tedy 150 lidí)
A byli jsme:

6.

Joooou, hoou jéé :D Sice benjamíni se neumístili do prvních 10. míst, ale měla jsem z nich radost taky. Sice jsem si přála ať jsme 5., ale co už :) A když se kouknu na ty otázky, co tam byly, přijde mi, že ostatní museli být pěkně blbí, nebo my museli mít obrovské štěstí s tím tipováním otázek :DD
Cena? To nevím. Vím jen, co dostane první místo, protože o tom tam kecali skoro v celém průběhu soutěže.
Byl tak i Aik, - fotil. Jen mě podivilo mě, co tam vlastně dělá :)
A taky tak samozřejmě byli různí generální ředitelé, kteří pronášeli rádoby moudré a vtipné bláboly.
Taky tam byl i cestovatel, co projel celou Afriku trabantem! "Když někdo řekne, že to nejde, udělejte to!" - Opravdu dobrý řečnický talent. Jmenuje se Dan Přibáň. Byla to naučné, ale zároven i sranda :D Předtím, než zdolal Afriku trabantem, tak jel i kolem Čínské zdi - taky trabantem :D Ještě nám k tomu pouštěl prezentaci s fotkami a videii, takže to nebylo "na sucho".
Mám i zajímavý program: svatba, Francie a svatba. Už mám dokonce i šaty! Sice jsem vyzkoušela nejméně desatero šatů, ale za ty to stálo :) Líbili se mi i jiné šaty, ale některé měly nehoráznou cenu, jinde jim na mě chyběla velikost, někde mi plandaly, v jiných jsem zase nemohla dýchat a nehodili se na svatbu. Nakonec jsem si vybrala dvoje. Jedny na svatbu a druhé na normální nošení. A s botami byl taky problém. Všechno měli jenom do 40, já s mojí 41 jsem si tam připadala jako exot, který má kupovat boty v XXL obuvi. No naštěstí se našli perfektně sladěné boty s šaty. Zase neměli 41. Tak jsem teda zkusila tu 40. Díky, díky všem, kteří blbě měří boty. Vlezla jsem se do nich v pohodě. Plus se mi zalíbilo ještě jedno tričko.
Celkově jsem stála mamku 4000. Ale aspoň budu mít klid od nakupování.
A blíží se vytoužený konec školního roku, už konečně přestanou bombardovat s písemkami a bude více času. Ehm, tak prázdniny mám nabité, tak to škrtám :D

11.6 Jsem měla vystoupení z LDO - dramatického kroužku. Moc trémy jsem neměla - a na to jsem právě doplatila. Jsem někdy až moc velký flegmatik :) Sice to nebyl velký přeřek, ale i tak. Jinak celé vystoupení proběhlo úžasně. Hráli jsme Havran z kamene, Barevná království a Kameňák (ten jsem nehrála, protože jsem nebyla na soustředění - v té době jsem byla v Itálii). Havran z kamene byl úžasný. Ta atmosféra :) Hrála jsem čarodějku (chtěla jsem jinou roli, ale i tak jsem si ji užila), vlaštovku, strom (kdo by se nadál, stát 10 minut na podiu dá zabrat :D) a skřítka. Neměla jsem moc velkou roli, protože jsem měla dost velkou minule. Bylo to mnohem příjemnější, protože role se lépe učili nazpamět. Jestli budu mít chuť a dojdou nápady (o tom silně pochybuju :D) přepíšu vám sem scénář. Navíc to bylo mnohem těžší, protože v tom byla i skryta symbolika na které jsme dlouho pracovali. Barevné království je spíš pohádka pro děti, taková lehoučká. Prostě na hraní :) Tam jsem měla i větší role, ale taky se dobře učili. Sklidili jsme velký potlesk. Učitelce jsme dali kytku a hrášek. Ano, opravdu jsme ji dali hrášek. Na jedné hodině kámoška měla lusky hrášku a nabídla učitelce. Ta se nám přiznala, že je dítko hrášek. Žádné maliny, ani jahody ale hrášek :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."