Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Zbavuji se některých věcí: knihy, učebnice, oblečení, šperky... Pokud byste měli zájem: ZDE


Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Upíři sající krev

6. června 2012 v 10:45 | Adri |  Druhy Upírů
Existují? Podle mě ano. A existuje jich nespočetné množství druhů:

různí šamané a duchovní vůdci, kteří věří v posvátnost krve
lidé, kteří lžou a dělají to jenom proto, aby byli zajímaví a záhadní
pomatení jedinci, kteří si myslí, že potřebují k životu krev jiných lidí
a bytosti opravdu se živící pouze krví

V minulosti se vyskytovali upíři nejčastěji kvůli nedostatku informací. Když se například otevřel hrob a nebožtík nějak vyměnil polohu, měli ho za upíra. Dnes už samozřejmě víme, že to způsobují různé procesy rozkládání mrtvoly.
Nebo si taky mohli myslet (a to i v případě vlkodlaků), že upíři jsou nějakým způsobem nemocní lidé (bílá pleť, špatný krevní oběh, různé deformace zubů...)


Myslím si že není třeba co dodat k prvním "druhům". Určitě jste ale zvědaví, jak to vidím s posledním.
Dříve to byli normální lidé. Krvelačné nestvůry se z nich staly až nebezpečným rituálem vzýváním božstev. Tentokrát si ale nedali pozor, koho to na zemi vítají. Byl to jeden nebezpečný démon sající energii. Měl v hlavě plán, jak nastrádat pro sebe co nejvíce energie, protože čím více démoni energie mají, tím více jsou nebezpečnější a taky jsou na vyšším místě v hierarchii démonů. Podmanil si skupinku lidí, ze kterých udělal vědomé upíry. Nejdříve vysávali pouze energii, ale to jim nestačilo, protože platí zákony přenosu energií. Přišli na to, že hmota, která se nejvíce podobá energii je krev. Užívaní krve má ale i vedlejší účinky. Prokletí. Lidé, od kterých totiž získali krev, je prokleli. Prokletí se na ně sypalo ze všech stran, kde zaútočili a zabili člověka. Díky prokletím přestaly to být lidské bytosti. Byli na hranici života se smrtí.
Až v pozdější době přišli na to, jak se vyhnout prokletí. Začali na lidi útočit tak, aby lidé nepoznali, že jsou po útoku upírem. Útočí ve spánku a rychle. Jejich tělo se adaptovalo na krev tak dokonale, že nepotřebovali žádnou jinou stravu. Dokonce se jim později vyvinuly i "léčící sliny". - To znamená, že po kousnutí se rána okamžitě zacelí. Nic netušící oběť připraví jenom o pár kapek krve. Když člověk po nočním útoku upíra vstane, není mu dobře, bolí ho hlava, má kruhy pod očima má červené oči, bolí ho za krkem, případně citlivějším jedincům se může stát, že se jim po útoku bude zdát noční můra. Když máte pocity, že se vám toto stává častěji, dejte si do postele cokoliv ochranného. Záleží jenom na vaší fantazii. Polodrahokam, kamínek pro štěstí, sušené lístky ochranné rostliny, papírek s textem, který vás ochrání, amulet, talisman, obrázek, vašeho domácího mazlíčka... Nebo taky můžete přivolat nehmotné ochránce - anděly, víly... Požádejte je, aby na vás dohlíželi celou noc. Oni vám určitě vyhoví a vy budete ochráněni.
Upíři totiž jsou na půl nehmotní - jejich duše jsou už mrtvé. Jediné, co je drží při životě, jsou kletby, krev a energie.
Slunce je vysoce konstruktivní, proto na něm dlouho nevydrží. Musí se skrývat různými látkami. Kdyby se vystavili slunečním paprskům přímo, odsaje jim spoustu energie-krve. Taky společnost konstruktivně naladěných lidí, jim neprospívá. Našli bychom toho docela hodně, čemu se upíři vyhýbají.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Míša Míša | E-mail | Web | 6. června 2012 v 18:14 | Reagovat

O upírech jsem četla knížku Upíři žijí. Je sice chvílema nudná, ale zato je tam o všech dobrý přehled :)

2 all-is-magic all-is-magic | E-mail | Web | 6. června 2012 v 19:47 | Reagovat

[1]:Jé, tak to si musím přečíst! - kniha se přesunuje na přeplněný seznam :DD

3 Míša Míša | E-mail | Web | 7. června 2012 v 19:40 | Reagovat

[2]: Autor tam mluví o případech, které zažil, i o kterých slyšel. Je to takové trochu vědečtější :) Já to kdysi koupila v levných knihách jen ze zvědavosti. Jak koukám, tak tam to ale už nemají. Na netu se dá sehnat do sto korun, ale i za tři sta :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."