Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Zbavuji se některých věcí: knihy, učebnice, oblečení, šperky... Pokud byste měli zájem: ZDE


Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

S Nikčou

22. července 2012 v 20:59 | Adri |  Můj deník
Prázdniny se krátí. Nehorázně se krátí. Vrátila jsem se z jednoho tábora a je u mě kamarádka. Zítra jedu na další tábor, tentokrát na dva týdny. Články mám už naštěstí přednastavené (konečně), tak si můžu dát pohov. Konkrétněji je u mě Niki - s tou se znám celých 13 let. Naše mamky se spolu bavily když jsme vyrůstaly. Každý den jsme trávily spolu. Jenomže pak se Nikča odstěhovala a asi čtyři roky jsem ji neviděla. Potom jsme se začaly zase stýkat. Moc se nám totiž stýskalo. A teď jsme se navíc začali vídat i v dramaťáku každé pondělí - což je supr.


A píšeme knihu. Jmenuje se Ségra a brácha. Napadlo nás to z nenadání v pátek, když jsme vzpomínali na staré dobré časy. Totiž. My jsem si ségru a bráchu vymysleli jako malé na hru. Niki byla ségra a já brácha - a ani mi nevadilo, že jsem hrála opačné pohlaví :) Zažívali jsme spoustu srandy a dobrodružství. Dětská fantazie je prostě úžasná. Představovaly jsme si, jak máme superschopnosti a zabíjíme různé příšery, ochraňujeme lidi, řešíme různá tajemství, plníme mise apod. Někdy jsme se těch příšer opravdu bály! Ale byly jsme statečné a vždy jsme je zvládly! a proto, že se obě chceme stát spisovatelkami a napsat knihu, pustili jsme se do tvorby. Musely jsme si oživit paměť, jak to všechno začalo, protože první díl jsme zahrály asi když nám bylo pět. Potom nám došla jedna zásadní věc... MY NEMÁME POJMENOVANÉ HLAVNÍ POSTAVY!!
Vždycky jsme na sebe volaly jenom ségra a brácha :DDD Tak jsme si musely všechno vymýšlet znovu. Začátek byl pěkně těžký, ale teď už se to píše samo. Už máme 5.kapitolu! :) Za tři dny je to docela slušný výkon. Ne? :)
Tak já už jdu. Musím se jít nachystat na zítřejší den.

Ahoj! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lilly Lilly | E-mail | Web | 22. července 2012 v 21:08 | Reagovat

S tými hlavnými postavami ma to pobavilo :D

2 Kissy* Kissy* | Web | 22. července 2012 v 21:09 | Reagovat

Zajímavej příběh, taky jsem si vždycky nšco vymejšlela :D

3 konspiracniteorie konspiracniteorie | 25. července 2012 v 17:46 | Reagovat

Jezis, dalsi psychicky nevyrovnanej dement, co si zalozil blogisek o esoterice, magii apod. Hustýýý.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."