Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Zbavuji se některých věcí: knihy, učebnice, oblečení, šperky... Pokud byste měli zájem: ZDE


Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Dotazy na téma - komunikace s nehmotnými bytostmi

28. srpna 2012 v 11:55 | Adri |  Dotazy a poradna
Tyhle otázky slyším ze všech stran skoro neustále, proto jsem se rozhodla tohle vměstnat do článku, abych to nemusela rozesílat každému jednotlivě.


Nezačne to žádným "připojením". Neuslyšíte jakési záhadné lupnutí a budete na signále.
Prostě vás jenom popadne pocit, že někdo je nablízku a chce si s vámi popovídat. Vy se potom musíte jenom otevřít a naslouchat.
Nepřicházejí k vám souvislé věty, tak jak jste zvyklí u komunikace mezi lidmi. Tohle je komunikace s energií (zjednodušeně řečeno) a ta probíhá úplně jinak. Bytost vám přidává různé informace, které vám potom vědomí přeloží do vašeho mateřského jazyka. Mluví k vám obrazy a pocity, které si potom sestavíte sami přirozeně tak, abyste jim porozuměli. - Toto se týká hlavně přírodních bytostí. A v tomhle bodě může nastat problém. Jak vám jen bytosti sdělí svoje jméno? Většinou tak, že ho nějak zašifrují do obrazů, které vám potom pošlou. Jenomže ten, kdo svoje vědomí nepoužívá moc často, s rozluštěním může mít problém.
Jednou jsem zkoušela se jedné víly zeptat, co to je za druh květiny. Opravdu jsem nevěděla, jak se jmenuje, protože na kytky nejsem vůbec expert. Spíš takový horší laik :D A odpověděla mi Čanzi. Nevím jak vy, ale hledala jsem, ale žádný druh kytky, který by se tak podivně jmenoval, jsem nenašla. Zašla jsem si za vílou postěžovat, ale ona řekla, že to je její jméno v astrálu, jméno duše květinky. A že by mi ráda sdělila název květinky, ale nemůže.

Andělé s vámi komunikují úplně stejně, jenom jsou k vám blíže a tak je komunikace s nimi přirozeně lehčí, tudíž se vám i může zdát, že k vám mluví opravdu hlasy.
Vy nehmotných bytostem můžete odpovídat úplně normální mateřštinou, nebojte, oni vám budou rozumět.

Taky se mě kdosi ptal na to, že se jich můžu zeptat na budoucnost, protože oni mají přece vědět všechno.
Znají toho plno, ale všechno nám hned vyslepičit nemůžou. Mají nás jen navést ke správné odpovědi, odpovědět nám nemohou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucie Lucie | E-mail | 20. června 2014 v 22:30 | Reagovat

ahoj,objevila jsem Tvůj błog a je nabitý vším,co v poslední době studuji.jsem lékařka internistka,ale protože mám v životě zvláštní skutečnosti,začala jsem se nedávno zajímat o čakry a jemnohmotný svět. Od začátku roku jsem totiž zjistila, že mohu vidět energie v přírodě,vidím svoje rotující tretí oko a zářící auru kolem rukou a auru jiných lidí jen eterickou bezbarvou. Asi před deseti lety jsem se jedné noci jakoby probudila a cítila a slyšela chladný dech u krku,pokoj zalilo bílé světlo a hlas ani žena ani muž řekl Jsi vybraná. jak jsem se za hlasem k oknu otočila,zmizelo, trochu se pohnula záclona, ale okno bylo zavřené. nepřikládala jsem tomu tenkrát nijak váhu, ale těd jak vidím ty energie, nevim jak se dozvědět k čemu jsem vybraná.Ale jsem si jistá že to nebyl jen sen.Co si o tom myslíš? snažím se o meditace,ale nejde mi to, mám dvě děti a práce nad hlavu, nemám na to dost času. čekám že snad přijde další znamení. Snažim se pracovat na své duši. mám hodně touhu mít nějaké léčitelské schopnosti, ale nechci se zasvěcovat do reiky a tak,může to přijít samo? Jak mohu zlepšit vidění aury? Nejde mi to barevně a dlouho to neudržím.Moc diky a prosím odpověď na mail,pokud  mi můžeš trochu poradit,budu vděčná.u žádné jasnovidky jsem dosud nebyla.Lucka

2 all-is-magic all-is-magic | E-mail | Web | 21. června 2014 v 8:09 | Reagovat

[1]: Prosím, dotazy mi pište přímo na e-mail all-is-magic@seznam.cz
Komentářů si nemusím všimnout.
Upozornění je napsáno v horním boxu i v podmínkách dotazů.... děkuji :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."