Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Zbavuji se některých věcí: knihy, učebnice, oblečení, šperky... Pokud byste měli zájem: ZDE


Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Jak bylo na táboře

10. srpna 2012 v 9:52 | Adri |  Můj deník
Jsem zpátky z druhého tábora. Teď mám den pauzu, takže to využiju k práci na blogu. Potom jsem u tety a zařizuju Mexiko. Rodiče přišli na to, že jsem už vyspělá na to, abych se taky podílela na zařizování dovolené. Anglicky umím perfektně, takže projíždění anglických webů je tentokrát na mě. A mám z toho smíšené pocity... Ale teď k táboru! :)


Víkenďáci nezklamali ani letos, užila jsem si to tam jako minulý rok. Letos tam ale bylo více dětí, protože autobus jel i z Brna. Našla jsem si tam plno nových skvělých kamarádů a kamarádek. Samozřejmě tam bylo i pár lidí, kteří mi lezli na nervy (to by potom nebyl správný tábor :D) - například celý oddíl červených... Vyhrát za podvádění a nadržování se mi opravdu nelíbí. A ani mi není líto, že náš oddíl (modří) skončil nakonec čtvrtý z šesti. A kdyby nepodváděl i náš oddíl, určitě bychom byli poslední. Prakticky celá táborová hra byla o tom, kdo lépe podvádí.
Srandy a zážitků bylo plno, lanové centrum, čtyřkolky, vrtulník, armáda, šlehačková bitva, střílení ze vzduchovky a luku, letní kino, orientační běh, sokolnictví, diskotéka, sagwaye, ovládání biče, hra Trifidi... a moje oblíbené míčové hry a nejoblíbenější přehazka a voleyball. I tentokrát byl v provozu víkenďácký obchod. Totiž - za výhry a různé odměny jsme dostávali "víkenďácké peníze" (a někdy je nám brali za pokárání) a za ty jsme si mohli koupit ve víkenďáckém krámku koupit sladkosti a pohledy. Taky jsem si moc užívala, když jsme spali pod širákem v lese. S tím tam ještě byla přednáška o přežití v divočině od vojáků.
Strašná sranda byla, že jsme měli vařit guláš a nikdo z našeho oddílu nevěděl, jak se dělá :D Tak jsme do toho dali všechny ingredience a modlili se, ať je to k snědku. A...byl výborný!
Na konci tábora jsme dostali plno dárků, každý něco jiného. Já jsem dostala návody, jak vyrábět plastová přáníčka, detektivku, časopis, sladkosti, kvarteto, omalovánky (jo ty taky použiju, věřte mi nebo ne :)) Taky jsme dostali trička s víkenďáckým logem. Na závěr jsme si všichni připili na zdraví se šampusem (samozřejmě nealkoholickým :))
Včera jsem všechno dospávala, protože jsem se na táboře nikdy moc nevyspala :D

Více to přiblížím tak, že sem přidám akční fotky - se mnou. Jo, konečně se dozvíte, jak vypadám :)
A tady je naše slavná loď, která získala poslední místo. Nic z toho nemám, maximálně tak zašpiněné kalhoty, ze kterých ten latex nejde smít (ještě že mám nažehlovací obrázky, tím to zakryju :D)
Mimochodem název modří piráti jsem vymyslela já - vím, není to nic světoborného, ale prostě jsem něco plácla, protože každý musel říct návrh na jméno oddílu a na mě přišla řada jako první. Nikomu se nic nechtělo vymýšlet, tak odhlasovali můj "skvělý" návrh. A za to usilovné přemýšlení jsem na konci dne dostala lízátko, které stejně nemám ráda.
A teď si zkuste tipnout, kdo jsem já! Muhahaha. - Odpověď napište do komentářů, strašně mě zajímá, jestli se někdo trefí :D

A tady je super akční fotka. Když jsem ručkovala nahoru, připomnělo mi to film Stmívání, když Edward nese Bellu na zádech a šplhá po stromě nahoru.


Pro srovnání: (0:47)

A další lanová fotka :)


Tady detailně (napravo). Hů, mám tam nějak divně načechranou ofinu :D


Pár fotek ze šlehačkové bitvy (mám zelenožluté plavky)Protřepat, namířit a stisknout spoušť!!


Bitva byla opravdu super, ale strašně z toho smrdí plavky :D

Podávám!!!! :D


Porada


A tady si můžete prohlédnout moje kosmetické nadání (uprostřed)


A příští rok rozhodně pojedu zase!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Míša Míša | E-mail | Web | 11. srpna 2012 v 14:04 | Reagovat

Vždy jsem milovala tábory :)
Jo a moc Ti to na fotkách sluší ...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."