Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Zbavuji se některých věcí: knihy, učebnice, oblečení, šperky... Pokud byste měli zájem: ZDE


Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Celestinské proroctví

10. září 2012 v 11:50 | Adri |  Filmy
Film patří mezi moje nejoblíbenější, rovněž doporučuji stejnojmennou knihu. S hlavním hrdinou (Johnem) budete objevovat základní principy života, informace o energiích, které jsou napsány v Celestinském proroctví. Jsou tam velice cenné informace, určitě si film zhlédněte, pokud se o tyto věci zajímáte. Všechno, co se ve filmu stane Johnovi, můžete zkusit i vy na vlastní kůži, tj. práce s energií, uvědomění... a nakonec i úplné zmizení před okem svých nepřátel. Vysvětlení hledejte v tom, že se dostal uvědoměním do tak vysoké sféry, že ji lidské oko nemůže zachytit. Zároveň ale nebudete ošizeni o napínavý děj, takže je to taková škola hrou :)
Na konci filmu se objeví všech devět částí proroctví, já si je napsala i přeložila, máte je na konci článku.


Oficiální texty:

Hlavní hrdina se vydá do Peru hnán touhou poznat hlubší smysl života. Tuto touhu naplňuje skrze pátrání po Rukopise neznámého původu. Rukopis totiž podrobně popisuje, jakou cestou se bude civilizace v příštím tisíciletí ubírat a jak se bude dále vyvíjet společnost a kultura. Film na základě stejnojmenné knihy Jamese Readfielda, který vydal tuto svou knihu ve Spojených státech nejprve vlastním nákladem v nevelkém počtu výtisků. Knížka vzbudila velký ohlas, lidé si začali Celestinské proroctví opisovat a kopírovat a jeho pověst a sláva záhy rostly geometrickou řadou.

John Woodson se dostal na životní křižovatku. Poté, co přišel o práci učitele historie na místní střední škole, má před sebou velmi nejistou budoucnost. Nový smysl života nachází až po rozhovoru s dávnou přítelkyní - novinářkou, jež se právě vrátila z Peru. Právě ona ho přivádí na myšlenku vydat se do Peru a pátrat zde po rukopisu neznámého původu, jehož součástí je podrobný popis směřování moderní civilizace v 21. století. Film Celestinské proroctví vznikl na motivy románu Jamese Readfi Elda, který vydal svou knihu nejdříve vlastním nákladem a postupně se z ní stal světový bestseller.

Proroctví
1. Znovu objevujeme, že žijeme v hluboce mysteriózním světe plném různých schod, událostí a náhodných setkání, které se zdají být předurčeny.
2. Většina z nás, probuzena do tohoto tajemství vytvoří kompletně nový pohled na svět - nově vymezený svět energie a posvátnosti.
3. Objevíme, že všechno kolem nás, všechna hmota je složena a pochází z božské energie, kterou začínáme vidět a rozumět ji.
4. Z tohoto pohledu můžeme vidět lidi, kteří se často cítí nejistě a odtrhnutí od tohoto posvátného zdroje a snažící se brát panovačně energii jiným lidem. Tento boj je zodpovědný za všechny lidské konflikty.
5. Jediné řešení je rozvíjení osobního spojení s božským, tajemná proměna, která nás naplňuje bezpodmínečnou energií a láskou, roztahující naše vnímání krásy a pozdvihují nás do vyššího Já - podvědomí.
6. V tomto podvědomí se můžete zbavit našeho obrazu sebeovládání a objevit zvláštní pravdu, poslání - jsme tu, abychom sdíleli pomoc vyvíjející se z lidskosti, směrem k nové úrovni reality.
7. V plnění tohoto poslání můžeme objevovat vnitřní intuici, která nám ukazuje kudy jít a co dělat a když se podle ní řídíme, přináší tak náhody, které otvírají dveře k splnění našeho poslání.
8. Když dostatek nás vejde do vývojového proudu, vždy dáme energii vyššímu Já každého, koho potkáme. Vybudujeme novou kulturu, kde se naše těla vyvinou do vyšších úrovní energií a vnímání.
9. V této cestě se účastníme dlouhého putování, vývoje od Velkého Třesku k životnímu konečnému cíli: Dodat energii našim tělům, z generace na generaci, až dorazíme do ráje, který konečně uvidíme.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."