Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Zbavuji se některých věcí: knihy, učebnice, oblečení, šperky... Pokud byste měli zájem: ZDE

Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Tajemství (The Secret)

20. září 2012 v 11:59 | Adri |  Filmy
Tenhle film je pravdivý a naučný, sice vám nedá tolik jako kniha, ale svůj účel splní dokonale. Popisuje jeden důležitý zákon: Na co myslíme, to přitahujeme
A naučí vás, jak správně tenhle zákon obrátit ve svůj prospěch.


Oficiální texty:
Dokument Australanky Rhondy Byrne shrnuje všechny teorie posledních sedmdesáti let v oblasti osobního rozvoje a pozitivního myšlení. Celý je založen na zkušenostech účinkujících psychologů a "učitelů úspěchu", kteří se osobně před natáčením neznali, a každý z nich působil samostatně. Valná většina také o tomto žhavém tématu, který mimochodem odstartoval v polovině minulého století americký průkopník osobního rozvoje Earl Nightingale, napsali vlastní knížky, z nichž mnohé vyšly i v češtině. Za zmínku stojí také to, že o čem se zde hovoří, nyní podporuje i část vědců. Kvantoví fyzikové tvrdí, že velkému třesku, který stvořil vesmír a všemu ostatnímu, co se na světě děje, pravděpodobně předcházely myšlenky.Tajemství, které stojí za vším, co se kolem nás děje. Jak ho využíváte, určuje každý den, co všechno máte a co prožijete. Předávalo se z generace na generaci a mluvili o něm všechny velké osobnosti - Einstein, Platon, Edison, Galileo, Beethoven, Carnegie, Tolstoj, Disney... Učil ho Budha i Ježíš, střežili templáři a zednáři a přechovávalo se v klášterech na východě. Dnes ho využívají hvězdy jako Will Smith, Madonna nebo Michael Phelps. Kniha Tajemství shromáždila učitele, kteří dnes předávají Tajemství masám. Motivační speakeři, léčitelé a kazatelé, nejúspěšnější businessmani a investoři, lidé kteří se vyléčili z nevyléčitelných nemocí, burzovní makléři, psychologové a nejprodávanější spisovatelé... Autorka Rhonda Byrne říká: "Sama používám Tajemství, abych propagovala knihu a film 'Tajemství'". A výsledek je, že doposud vidělo film Tajemství (The Secret) přes 300 milionů lidí (!) a z knihy Tajemství je světový bestseller a prodalo se jich už neuvěřitelných 11 milionů ve 30 jazycích.
Tajemství je kniha o tom, jak MÍT, DĚLAT a BÝT COKOLIV CHCETE - zdraví, peníze, partnera, ideální váhu, kariéru, vztahy, štěsti... V knize je mnohem víc, než ve filmu The Secret. Přepis filmu tvoří jen asi ¼. Další ¾ přináší informace navíc, příklady a návody jak Tajemství použít. Pochopte, jak všichni pracujeme s jednou nekonečnou silou. Pochopte nejmocnější zákon vesmíru - 'Zákon přitažlivosti' a ZÍSKEJTE VŠECHNO, po čem toužíte!
Zákon, který byl roky skrýván před zraky běžných lidí. Umění, které v rukou drželi potajmu nejmocnější lidé historie. Jediný svitek, jehož přečtení vedlo k poznání nejdůležitějšího zákona vesmíru, zákona přitažlivosti. Po tisíciletí se jediná kopie svitku obkreslená z navždy pohřbené smaragdové desky dostávala z rukou do rukou velkých učenců a její tajemství přivedly k životnímu úspěchu a moudrosti takové osobnosti jako Platon, Shakespear,
Newton, Hugo, Edison, Lincoln, Einstein, Beethoven… A poprvé v historii toto Tajemství vstupuje na světlo světa a můžete jej objevit i vy.
Skupina odvážných vědců, podnikatelů i filosofů úspěchu pod vedením australské dokumentaristky Rhodny Byrne natočili snímek, který odhaluje Tajemství a dává všem jeho majitelům schopnost ovládnout svůj život a určit si veškeré bohatství, kterým bude oplývat. Tento dokument se stal během několika měsíců bestsellerem a vedl k největšímu nárůstu bohatství čtenářů a diváků ze všech děl odvětví osobního rozvoje.
Film, o němž i Oprah Winfrey ve svém pořadu prohlásila, že je přesně tím, co se snažila celé roky svým divákům předat, nyní přichází do České Republiky a dnes máte možnost The Secret objednat i vy, a nahlédnout tak pod závoj Tajemství úspěchu. Z úst nejvlivnějších myslitelů a vědců současnosti se naučíte ovládat zákon přitažlivosti, kterým sobě i své rodině darujete nový život v hojnosti. DVD disk, jehož obsahem jsou i bohaté bonusové materiály, je uceleným dílem, který znamená revoluci v osobním rozvoji.

Film jsem našla celý na youtube, což je skvělé. Hned ho sem přidávám.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Míša Míša | E-mail | Web | 21. září 2012 v 20:44 | Reagovat

Je to zajímavý film.
Když jsi na podobné věci, možná by se Ti mohlo líbit toto - http://meka.blog.cz/1201/co-my-jen-vime

2 Tammy Tammy | Web | 22. září 2012 v 9:38 | Reagovat

Mně osobně příjde, že samotné Tajemství nestačí, aby to lidé opravdu pochopili. Je to tam vysvětlené, ale tak trochu polovičatě. Nebo jak to říct... schází tam některé věci, na které ne každý sám příjde. Ono to zní hezky, že se budeš dívat každý den na bankovku a přestavovat si, jaký s ní vedeš život a budeš zahánět pochybnosti, jenomže lidé jsou přecejen složití, nekoukají na to děti, ale lidé zatížení mnoha lety špatných zkušeností, programů, symbolů, zkrátka věcí, které jim přitažlivost ovlivnily natolik, že je musí nejdříve vyvrátit, aby jim nic nestálo v cestě. Navíc nejde o myšlenky, ale vyzařování. Zkrátka - když někomu odmala cpou do hlavy, e peníze nerotou na stromech, může si je představovat jak chce, ale dokud tuhle zakořeněnou myšlenku nezpracuje, nic nepříjde. Myslí, ale nevěří, ikdyž se snaží. Já osobně bych doporučila knížku Tajemství přitažlivosti srdce, tam je to ještě víc rozvedené a navíc je tam spousta rad, takže se s tím už opravdu dá něco dělat. Tajemství je jen základní princip .)

3 all-is-magic all-is-magic | E-mail | Web | 22. září 2012 v 10:17 | Reagovat

[2]: Samozřejmě je to bráno jenom jako základ.
Člověk může o tom přečíst hromadu knih, může se kouknout na všechny tématické filmy ale nepochopí to. Záleží především na člověku.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."