Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Zbavuji se některých věcí: knihy, učebnice, oblečení, šperky... Pokud byste měli zájem: ZDE


Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Význam slova démon/zlý duch

22. září 2012 v 12:03 | Adri |  Zajímavosti o duchách
Zlí démoni, jsou mocnější než duchové (i emoční těla i bludné duše). Vynikají nad ně moudrostí (samozřejmě že nejsou vševědoucí :)) a duševní silou. Nejsou vázáni pouze na naší dimenzi, ani na astrální dimenze. Existují na pomezí.
Démona na rozdíl od ducha, jehož tvoří emoční tělo či bludná duše, je vytvořen shonem destruktivní energie. Hodně jich bylo vytvořeno šesti padlými anděly, ale oni potom přišli na způsob, jak se "tvořit" sami - dělením. Uvědomili si totiž, že k strašení lidí není podstatná síla (kvalita útoku), ale kvantita.


Démonů se zbavíte tak, že je pošlete do nahoru do Vesmíru (tam se jejich destruktivní energie rozplyne) nebo na ně pošlete světlo, konstruktivní energii - díky ní se jakoby odpaří pryč.
Duchy odvedete tak, že jim poskytnete odchod do světla - na druhý břeh.
Duch má v sobě rovněž lidskost, zjevuje se nejčastěji jako člověk, démon má k člověku daleko!
Démon nemá hranici své podoby, zjevuje se jakkoliv - nejčastěji tak, aby se ho člověk co nejvíce bál a on z něj dostal co nejvíce energie.
Démoni jsou mnohem lepší ve vysávání energie, protože na sebe vezmou vždy tu podobu, které se nejvíce bojíme - čím víc se bojíme, tím více energie z nás dostanou. Duchové v nás probouzejí hrůzu jenom málokdy.

Démoni se od sebe liší mnoha druhy, zato duchů exitují jenom dva druhy - emoční tělo a bludné duše.

Ďábel, padlý anděl, Satan, je vůdce démonů. Duchové žádného vůdce nemají, nemají ani žádnou hierarchii. Takoví démoni mají velice složitou hierarchii, ve které mají dokonce i oni problém se v ní vyznat. Hlavní dělení démonů:
1) démoni živlů
2) démoni lidem škodící
3) démoni, kteří mohou posednout
4) ,padlí andělé'
5) démoni světlo napadající
6) démoni jiné živočichy napadající
Démon může posednout slabého jedince - potom je třeba vyhledat odbornou pomoc Je to totiž velice vážná a nepříjemná věc. Kdežto duchové takovou sílu nemají, pouze se můžou na jedince "nalepit" - dělá mu naschvály všude, kde projde. Ale nic závažnějšího to není, můžete tu duši vyslechnout, proč se na vás nalepila, vyřešit její problém a poslat ji do světla.
A PŘEDEVŠÍM!
Mohou existovat i hodní duchové, kteří byli například zakletí nebo se z nějakého jiného důvodu nemohou dostat do říše mrtvých (sebevražda).
Ale ŽÁDNÝ HODNÝ DÉMON NEEXISTUJE.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."