Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Zbavuji se některých věcí: knihy, učebnice, oblečení, šperky... Pokud byste měli zájem: ZDE


Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

"A ty z té krabice, vylez ven!"

13. října 2012 v 8:55 | Adri |  Můj deník
Stala se mi šílená věc. - Začínám mít ráda chemii a fyziku. A vůbec, v poslední době jsem jakási divná.
Když jsme měli ve středu odpolední vyučování s holkami jsme po obědě dělaly blbosti v šatnách. Já jsem objevila párkrabic a tak jsem se do jedné poskládala. Vyfotily jsme to a potom jsme se rychle utíkaly schovat za šatny, protože někdo šel naším směrem. Vylezli jsme potom z úkrytu a na mojí krabici, ve které jsem před chvílí byla, ležela další. Smály jsme se, co by bylo, kdybych tam zůstala. Tak jsem si pro velký úspěch vlezla do té krabice ještě jednou (tu horní jsem přemístila jinam), abych potom vylekala kluky, jak půjdou kolem. Kluci přišli, ale vybafnout jsem nemohla protože přišel učitel chemie a fyziky... Měl proslov o tom, že si pro nás bude chodit, protože tady děláme strašný nepořádek. Já jsem se mezitím snažila tu krabici pořádně zavřít, protože byla nedovřená. A on si toho všiml... Utrousil už zmíněný citít: "A ty z té krabice, vylez ven!" rychle jsem se z ní vyskládala a zmizela za šatny. Huuuuu! Přísští hodina byla fyzika. Naštěstí si na nic nevzpomněl! :D


Konečně jsem se dočkala prvního dílu ze čtvrté série upířích deníků. Byla jsem z dílu moc nadšená... Avašak podívejte se sami.
Momentálně toho mám docela požehnaně. Musím uklízet, protože ve středu večer ke mě přijede Francouz - máme ve škole projekt "výměnný pobyt", takže já k němu zavítám na jaře. Bude tu až do úterý, takže doufám, že to přežiju. Anglicky docela umí dobře a navíc mám doma velkou bychli "francouzsko-čeký slovník". Dostala jsem k sobě jako korespondenta kluka, protože kluci musí mít samostatný pokoj a ti, kdo bydlí v paneláku s tím mají problém, tkaže když má někdo rodinný barák, strí mu tam kluka. V zásadě se to ani nemuselo řešit, kdyby na jejich straně bylo více holek a u nás zase více kluků. A taky se kvůli něho musím mrknout na francouzštinu - pro jistotu.
Čtu enigmu a chystám se nakousnout předposlední díl upířích deníků. Poslední mám dostat na Vánoce. Jako záložku v nich používám vizitku od aluska.org - jako jediná mi totiž záhadně nemizí.

Ve škole to jde výborně, zatím mi vycházejí samé. Ještě to tak vydržetdevět měsíců a bude to v suchu.
V orchestru hraju Requiem for a Dream. Konečně hraju něco, co chci hrát. Na to, jak to zní složitě, je to lehké. I když je pravda, že nejsem žádný začátečník... Tak jo, má to střední obtížnost :D Spolu s námi budou hrát i bubny a violoncella. Jenom nám tam nebude nikdo hulákat (aneb zpívat) jako na téhle oficiální náhravce.

PS: Slyšeli jste už o Madam Blavatské? Zajímavá osoba.... Někdy o ní připravím článek.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Green Green | Web | 13. října 2012 v 10:16 | Reagovat

Děkuji :)...

2 Vendy Vendy | E-mail | Web | 13. října 2012 v 14:27 | Reagovat

O madame Blavatské jsem vážně neslyšela. Takže na tvůj článek jsem zvědava.
Na Upíří deníky se chystám, je to jeden z mých nejoblíbenějších seriálů. Knížky jsem bohužel nezdolala, přečetla jsem první tři, ale dál už jsem neměla sil.
Chemii a fyziku začínáš mít možná ráda proto, žes chytla dobré učitele, kteří umí látku vysvětlit.
Nebo je za tím nějaký šikovný kluk, který je génius na chemii a fyziku?

3 Xavier Fender Xavier Fender | Web | 13. října 2012 v 17:33 | Reagovat

Na co ty hraješ v orchestru? :-)
Chemii a fyziku jsem si zamiloval prakticky hned ... ale že by mi fyzika nějak zvlášť šla, to říct bohužel nemůžu. A díky drahé matematičce mi samé taky nevycházejí. :( Ale matika je pro mě dávno ztracený případ ... to je věc z jiného světa.

Máš moc příjemný design. :-)

4 all-is-magic all-is-magic | E-mail | Web | 14. října 2012 v 10:02 | Reagovat

[3]: hraju tam na housle, konkrétně první hlas :) matematika mi přijde docela v pohodě, jenom mě z ní potom bolí hlava.

[2]: asi máme dobrého učitele... Kluci mě teď moc neberou, ještě jsem se z jednoho ehm, nevzpamatovala :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."