Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Zbavuji se některých věcí: knihy, učebnice, oblečení, šperky... Pokud byste měli zájem: ZDE


Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Kelien - Můj andílek :)

12. října 2012 v 10:09 | Adri |  Zajímavosti o andělech
Je to můj blízký anděl, a ani nevím, jestli ji mám raději než anděla Siu... :)
Stará se zejména o přátelství, a o to, abych se cítila dobře - je zaměřená na pocity, emoce, jak mé, tak ostatních. Poprvé, když jsem začala komunikovat s anděly, jsem ji slyšela nejdříve (i viděla nejdříve v podobě silné lvice - andělé se totiž vždy zjevují tak, jak je nám to příjemné a jak si je trochu představujeme. V té době jsem byla ujetá po všech zvířatech, zejména šelmách). Byla jsem malá, vysvětlovala mi spoustu věcí, nahlédla jsem do jejich krásného světa, ale potom jsem zapomněla... Ale jak vidíte, vzpomněla jsem si :)

Představovala jsem si ji jako silnou lvici a lva jako Sia ležící každý na jedné straně mojí postele a hlídkovali. Když zahlídli něco, co by mi mohlo uškodit, stačilo to jen zastrašit vrčením, ostrým pohledem. Tyto společné okamžiky mám ráda.
Nebo to, jak se poprvé vůbec ozvala. Spala jsem a najednou slyším: Adriii... Tak jsem zamumlala mami? a koukla na hodiny - sedm. Tak jsem znovu usnula, když se ke mně už nehlásila. Když jsem se vzbudila, zjistila jsem, že v tu dobu mamka doma nebyla, tudíž to nemohla být ona. Večer jsem nad tím přemýšlela a a ozvala se mi zase. To už jsem předpokládala, že to je něco vyššího a začala jsem si povídat :)

Teď si s ní povídám hlavně před tím, než jdu spát - ptám se na to, jestli je spokojená, jak jsem den prožila a jak mám prožít ten další. Někdy se tak trochu utrhnu z řetězu, že ji považuju za kámošku :) Udává mi takovou tu harmonii, abych nebyla příliš taková a taková. Dává si pozor na moji osobnost a podporuje mě. Z jejich slov jde cítit jako něco mezi mamkou a nejlepší kámoškou. Když se jí někdy zeptám, jak se daří lidem v mém okolí, je schopná svůj úkol brát velice vážně (a za to ji chválím :)) a rychle mi odpoví. Skvěle se s ní pracuje s emocemi. Moc s ní nemluvím o spiritualitě, ale spíše o lidech a všedních materialistických věcech - protože dobře ví, že někdy lítám až moc s hlavou v oblacích.

Vzpomenu si ještě na jeden společný zážitek - hledání ztraceného plyšáka. Dalo by se to přirovnat té dětské hře (nevím jak se jmenuje :D), kde se říká: přihořívá, přihořívá a hořííí :D
Výborně s ní bojuju proti kterémukoliv strachu. Někdy mi stačí pouze ucítit její přítomnost a už mi je lépe. Velmi ráda si ji zavolám, když jsem v lesích, protože to bývá ona, koho mám při sobě počas školy a kroužků a tak si s ní potřebuju promluvit i na zdravějším místě, aby naše komunikace mohla probíhat lehčeji.

Její skvělou vlastností je léčení. Tyto služby sama ale na sobě nevyužívám, protože prakticky vůbec nebývám nemocná, ale aplikuju je na ostatních. Často se spolu radíme o zdravotním stavu mých blízkých a pomáhá mi, jak je léčit. Určitě je to tím, že je mistryně lidských emocí a citů, protože právě z těch špatných vychází nemoci. S její pomocí tedy neléčím pouze důsledky nemoci, ale taky psychickou příčinu. Ráda bych ji měla po boku při studiu medicíny, pokud se tam dostanu :)

Momentálně si ji představuju asi nějak tahle... Ale vlasy už má delší :D
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."