Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Miluj svůj život

6. října 2012 v 11:13 | Adri |  Filmy
Lehce řečeno "dokumentární film". Naučí vás mnoho důležitého ve vašem životě, hlavně sebelásku, sebeúctu a milovat svůj život. Je v něm spousta rozhovorů s autorkou a taky jinými lidmi, kteří mají s tímto zkušenosti a taky i mini příběh. Samozřejmě mohu doporučit i knížku, ta je nejlepší. Film ale může být dobrou alternativou pro ty, kdo tolik času nemají.


Oficiální texty:
Louise L. Hay je duchovní učitelkou, lektorkou a úspěšnou autorkou dvaceti bestsellerů, mezi něž patří Uzdrav své tělo a síla ženy. Od doby, kdy v roce 1981 zahájila svou kariéru jako představitelka vědního oboru týkajícího se způsobu myšlení, pomohla tisícům lidí objevit a naplno rozvinout jejich potenciál tvořivé síly duchovního růstu a sebeléčení. Její knihy byly přeloženy do pětadvaceti jazyků ve třiceti třech zemích světa. Film Miluj svůj život byl natočen dle stejnojmenné knihy.

Vydáte-li pozitivní energii při práci se svou myslí, můžete uzdravit své tělo. Tím, jak limitujeme své myšlení a názory, vytváříme ve své mysli zárodky a příčiny nemocí. Autorka Louise L. Hay nás vede k pozitivním změnám v našem myšlení a vytváří prostředí, které nás vede k prožití kvalitnějšího a hodnotnějšího života. Myšlenky a slova, která vyslovíme, tvoří náš život.
Tento inspirující film natočený podle knihy Miluj svůj život je uváděn autorkou Louise L. May. Film představuje pronikavý pohled na Louisin fascinující osobní příběh a ukazuje, jak se vyvíjely její názory na sebeúctu, bohatství a metafyzické působení v souvislosti s tělesnými obtížemi. Prozrazuje také, jak využívá tyto koncepty ve svém osobním, duchovním a profesionálním živote.
Mnoho významných osobností z oblasti duchovního růstu, filozofie, zdraví, spirituality a nového myšlení se přidalo k Louise, aby dosáhlo úspěchu, štěstí i dalších cest, kterými lidé mohou uzdravit své životy. Najdete zde také výpovědi těch, kteří byli pozitivně ovlivněni dílem Louise L. Hay.


O Louise L. Hay:
Louise L. Hay, duchovní učitelka a autorka mezinárodního bestselleru MILUJ SVŮJ ŽIVOT (You Can Heal Your Lífe), Můžete uzdravit svůj život a Uzdravte své tělo pomohla tisícům lidí při objevování a využívání jejích potenciálu tvůrčích schopností.
Učí nás odstraňovat překážky, které nám brání naplno žít a dosáhnout toho. Knihy L. Hay vycházejí na celém světě a byly přeloženy do 20 jazyků.
Louise L. Hay je mezinárodně uznávanou představitelkou hnutí New Age. Její základní poselství: "Pokud jsme ochotni vykonat potřebnou mentální práci, může být uzdraveno takřka vše," bylo pro mnohé povzbuzením k hledání zdravějšího a šťastnějšího života.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Annie Annie | Web | 28. listopadu 2012 v 22:28 | Reagovat

tuhle knížku máme doma!:) je super

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."