Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Zbavuji se některých věcí: knihy, učebnice, oblečení, šperky... Pokud byste měli zájem: ZDE


Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Sny z dětství

24. října 2012 v 9:58 | Adri |  Mé sny
Tyhle sny se mi zdály asi v rozmezí 4-7 let. Sny jsem si pamatovala většinou proto, že v nich bylo hodně skrytého a některé se mi zdály hodněkrát za sebou.

Zdálo se mi o čarodějnici z kinder vajíčka, kterou jsem měla na poličce. Proměnila v opravdovou čarodějkou se vším všudy. Strašila mě a nastrkovala mi různé lektvary, ale já ji vždycky prokoukla. Ze snu jsem byla tak vyděšená, že jsem tu postavičku vyhodila. - Pro jistotu :)

Bydlela jsem ještě s mamkou u babičky, když se mi to zdálo. Ve spodním patře je sklep a mě tam něco táhlo. Na mezipatře jsem ale zůstala stát. Ze sklepa šlo neustálé dunění, které mělo napodobovat hudbu a červené nepříjemné světlo. Nahla jsem se přes zábradlí, abych si lépe prohlédla, co se tam dole děje. Viděla jsem tam peklo a dostala velký strach. Utíkala jsem teda rychle zpátky nahoru.


S babičkou jsem šla navštívit její přítelkyni, která bydlela v nejvyšším patře paneláku. Babička zazvonila a otevřela ji nějaká další důchodkyně. Pozdravily se a když jsem si s babiččinou přítelkyní chtěla potřást rukou, padala jsem najednou dolů ze chodů. Zábradlí, o které jsem se před chvílí opírala, totiž zmizelo.

Tenhle sen se mi zdál mnohokrát. Není ale moc příjemný...
Byla jsem s mamkou a tátou na dovolené v Hong Kongu. Určitě znáte ty obrázky svítícího obrovského města - tak takhle právě vypadal. Byla už tma. Všude svítily nebo blikaly různé nápisy a kolem mě se tlačilo plno lidí. Město bylo opravdu obrovské, dlouho jsme se procházeli. Otočila jsem se, abych si lépe prohlédla nápis, a když jsem se otočila zpátky, rodiče jsem už neviděla. Chtěla jsem křičet, ale nic se z mého hrdla neozývalo. Jenom jsem naprázdno otevírala pusu. Lidi se na mě divně dívali. Běhala jsem po celém městě snad věčnost, ale nikdy jsem rodiče nenašla.

Další nepříjemný sen je o smrti mých rodičů. Bydleli jsme ve velkoměstě. Asi v New Yorku. Na naše města zaútočili dinosauři, které vypěstoval šílený vědec a pustil je na svobodu (upozornuju, že Jurský park jsem v té době neviděla a ani jsem neměla ponětí, že něco takového vůbec existuje). Utíkali jsme před nimi. Schovávali jsme se pod sutí spadlých mrakodrapů, které smetly, jako by byly z papíru. Když jsme se schovávali, na mámu dinosaurus šlápl. Uh. :D
Tátu to zase zlikvidovalo, když jsem čekala na autobusové zastávce na autobus do školy. Táta běžel přes cestu a jeho přejel autobus, kterým jsem měla jet. Vlastně ho ani nepřejel. - Stala se z něj placka a otiskl se do bočních skel autobusu.
Jop, tak tenhle bych trochu morbidní :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lilly Lilly | E-mail | Web | 24. října 2012 v 10:47 | Reagovat

Tak to máme podobné. Predposledný sen sa mi dokonca zdá aj teraz :D Ale o dinosauroch sa mi ešte nesnívalo :D

2 all-is-magic all-is-magic | E-mail | Web | 24. října 2012 v 18:24 | Reagovat

[1]: mě už se tyhle sny nezdají. Myslím že to má co dělat s tm, že jsem dospěla, ale i něco jsem ztratila...

3 Hanka Hanka | Web | 20. ledna 2016 v 22:12 | Reagovat

Jé, jurskej park! :3

CO si budeme nalhávat... neviděla jsem ho...:( ANI PÁNA PRSTENŮ!! PROOOOOOČ?
Echm.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."