Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Velký nával potěšení

26. října 2012 v 9:12 | Adri |  Můj deník
V listopadové Enigmě vyšel můj tajemný čtenářský příběh. Páni! S tímhle příběhem jsem vážně úspěšná, protože vyšel i na aluska.org, jako dotaz v poradně, zda neví, co by to mohlo být. Odkaz na tento článek zde.
Článek z časopisu se mi přepisovat nechce, no naštěstí jsem si vzpomněla, že jsem ho posílala přes e-mail, tudíž by tam mohl ještě být. A taky je. Tady ho máte v celé svojí kráse:


Tento podivuhodný zážitek se zážitek se mi stal asi před rokem.
Jedno jarní dopoledne jsem šla vyvenčit psa do nedalekého lesa. Pomalým tempem jsem se šinula po velmi známé cestičce a pozorovala psa, jak si užívá volnosti. Nemusím se bát, že mi někam uteče a pak se nevrátí se, protože vždy se zdržuje u mne a to i v případě, že zpozoruje lesní zvěř. Tentokrát ale odběhl daleko a já se za ním musela vydat. Křičela jsem a pískala, ale pes nepřiběhl. Vydala jsem se po stopách psa. Podle směru cesty jsem si domyslela, že jde k lesnímu potůčku. Asi má žízeň, napadlo mě. Čím víc jsem se přibližovala k potůčku, tím víc jsem cítila podivnou vůni. Připomínala sladkou vůni ovoce. Když jsem dorazila k psovi, vůně byla nejsilnější. Zavolala jsem na psa, ještě jednou, ale nereagoval. Stál v pozoru a díval se na místo, kde potůček vyvěrá. Podívala jsem se tam taky a nestačila jsem se divit. Vodní hladina hrála všemi barvami. Hodně se to podobalo blikajícím barevným světýlkům. Největší světlo vydávaly hned v místě vyvěrání a jejich svit slábl, když se vzdálili směrem po proudu, až zmizely úplně. Říkala jsem si, že to musí být jen hra světla. Moje teorie o světle ale padla ve chvíli, když jsem zjistila, že přes mohutné koruny stromů se nedostane ani sebemenší paprsek světla. Chtěla jsem si podivné světýlka prohlédnout ještě jednou, ale zmizely spolu s vůní. Celou cestu zpět jsem nad tím úkazem přemýšlela, ale rozumné vysvětlení jsem nenašla.


A jako odměnu za tajemný čtenářský příběh jsem měla dostat knihu. V časopise nepsali jakou konkrétně, bylo na výběr ze čtyř. Ze začátku jsem už cítila, že dostanu Tajemný příběh St.Germaina, i kdybych se roztrhla, protože jsem nejvíce chtěla knihu o Feng Šuej. Ale já to věděla! Věděla jsem, že tu knihu dostanu. Zářila jsem štěstím, že mám skvělou intuici a koukla na hodinky - 14:54 - což je velice dobrá číselná kombinace! Zazářila jsem štěstím ještě víc a řekla si, že život je krásný. Každý cíl života se mi plní (např. s Francouzi to dopadlo výborně)!

Přeju krásný podzimní den!
PS: Slyšela jsem, že co nevidět bude sněžit. O víkendu jedu na hory, tak si už přibalím zimní bundu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mniška Mniška | Web | 26. října 2012 v 15:33 | Reagovat

Tak to jevážně hezký článek a moc gratuluji k tomu, že Ti vyšel v časopise!
Zajímavá příhoda. Taky si říkám, že už bych si mohla pořídit nějakého psa, protože s těmi se "čmuchají" zážitky snadněji :D
No, ne, ale gratuluji znovu, věřím tomu, žes musela mít ohromnou radost a také za knihu! Miluji knižní dárky, takže vím, jak to "chutná", když ji dostaneš. Taky sis jí zasloužila!

2 Alcië Alcië | Web | 4. listopadu 2012 v 14:43 | Reagovat

Zajímavý zážitek :)
A obdivuju krásný vzhled blogu :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."