Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Zbavuji se některých věcí: knihy, učebnice, oblečení, šperky... Pokud byste měli zájem: ZDE


Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Tak co se teda toho 21.12 stane?

15. listopadu 2012 v 9:27 | Adri |  Moje úvahy
Celý včerejší den jsem strávila čtením různých názorů, co se stane 21.12. Zajímá mě to, baví mě to. Některé názory se mi opravdu zamlouvají, jiné se mi protiví a hned po přečtení prvních řádků mi do očí bije "blbost!!". Pár jich dokonce zavání sektářstvím, což mě ale nepřekvapuje. Byla jsem v Mexiku, viděla jsem na vlastní oči stélu s "datem konce světa" a nezdála se mi zrovna jako pohřební kámen, který zde zbude po vyhubeném lidstvu. Po přečtení mnoha těchto zajímavých (i primitivních) názorů jsem si dotvořila svůj obraz, jak by to podle mě mělo být. Nečekejte přesnou předpověd, že se přesně v osm hodin ráno zatmí a za tři dny a tři noci bude zase světlo, ani žádné pomatené krkolomné názvy, které se používají v astronomii či kvantové fyzice. - Přece jenom jsem teprve žák základní školy.


Co se týče přesného scénáře a postupů, co dělat, kdyby náhodou se něco z katastrofických scénářů dělo, opravdu nevím. Mám takových pár typů, jak se připravit předem, ale na to snad přijde každý.
Nezdržovat se moc sám.
Mít u sebe jakékoliv trvanlivé jídlo a pití.
Deky, sirky, baterku, spacák, malou knihu o tom jak přežít v přírodě... - Kdybyste museli utéct do lesů a hor.
A HLAVNĚ se připravit psychicky na to, že to zvládnete, ať se stane cokoliv.

Takhle jednat byste byli moct schopni, i kdyby něco přišlo dřív, nebo později. Nemusí to být nutně 21.12 2012, může to být o pět let později.

Nepřemýšlejte nad různými hororovými scénáři, že zůstanete jediní živí na téhle planetě. Raději myslete, že KDYBY SE NÁHODOU NĚCO DĚLO, ZVLÁDNETE TO. PŘEDSTAVUJTE SI BUDOUCNOST JEN V DOBRÉM, protože když si bude všech 7 miliard lidí myslet, že se propadneme 21.12 kamsi do černé díry (nebo červí), přiblížíme se nebezpečně ke Slunci, začnou veliké sluneční erupce, spadne na Zem asteroid, TAK SE TO DOOPRAVDY STANE.
Proto vás prosím - já chci ještě potom žít. Díky.

Osobně se ale nejvíce přikláním k názoru, že tento den je spojen s různými astronomickými jevy, kterým téměř nerozumím a ani renomovaní vědci neví, co od toho čekat, tak prostě tento den dostal tuhletu hrozivou nálepku. Je proto možné, že se nějaké ty přírodní katastrofy stanou, ale ty se dějí na téhle planetě čím dál tím víc (je to známka toho přechodu), takže je možné toto období brát jako jakési "vyvrcholení" a poté nastane na naší planetě více méně klid.

Co se týče převibrování do páté dimenze, myslím si, že některé věci jsou opravdu sci-fi. Jisté věci se ale stát mohou - změní se myšlení lidí, přijde jim zbytečné se zabíjet kvůli tomu, že on věří v něco jiného, nebo je bohatší, či mocnější. Začnou si i vážit přírody, budou se odproštovat od vynálezů ničící přírodu a vymyslí mnohem účinnější věci. Nebude se krást, podvádět, lhát. Prostě se lidé vrátí ke své pradávné podstatě, zničí se zaběhnuté vzorce. Někteří jedinci budou možná mít problém se s tím přizpůsobit, ale protože TATO ZMĚNA NEBUDE ZE DNE NA DEN, budou mít dostatek času.
Možná se objeví i naše skryté schopnosti, které máme i teď, ale máme je částečně zablokované svým špatným chováním. - Různé jasnovidectví, astrální cestování, vidění nadpřirozených bytostí, práce s energiemi, léčitelství...

Ale názor, že se budeme umět pohybovat nehmotně, vytvářet hmotné předměty, umět se zhmotnit kdekoliv, mi přijde nahodilé. Naše duše se narodila ve hmotě dobrovolně, proč by se od hmoty chtěla úplně odpoutat? Existuje přece mnoho nehmotných nebo polohnotných světů...

Nezastávám názor, že se nic nestane. Sice jsme mnoho konců světa přežili, ale tenhle je opravdu výjimečný. Je doprvovázený mnoha astronomickými jevy, předpovězený mnoha civilizacemi a jedinci.

Že bych se nějak připravovala? Tak psychicky už jsem, to nejdůležitější mám za sebou. Vzhledem k tomu, že jsem ráda se zvířaty a dokážu vycítit, když jsou neklidné a vypozorovat jejich nezvyklé chování, mělo by mě to předem varovat, protože jsem mnohokrát byla svědkem, že zvířata dokáží spoustu věcí vycítit předem.

Závěr? Můžete si o tom přečíst stovky a stovky knih, nebo článků, ale nic vás nepřipraví tak dobře, jako vaše intuice a instinkty. A nevěřte prosím vás všemu na internetu, v televizi, nebo v rádiu. Nebylo to tak nedávno, kdy na veřejnost vyšlo, že média byla zmanipulována.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 poutnik36 poutnik36 | E-mail | Web | 15. listopadu 2012 v 12:46 | Reagovat

Klobouk dolů před tebou. Dnes už existuje jen opravdu málo lidí, co si dokáží udělat svůj vlastní názor navzdory všem vnějším vlivům.

Osobně si myslím, že se v nejbližší době žádného konce světa nedočkáme, jelikož neexistuje nic, co by nás přímo ohrožilo. Navíc mi není známo, že by se kdy Mayové o konci světa zmiňovali. Za to můžou média, která si konec kalendáře převedla do své řeči a udělala z toho frašku. Pokud jsi ještě nečetla toto http://poutnik63.blog.cz/1209/maysky-kalendar-apokalypsa-4-dil vřele doporučuji. Dozvíš se nejenom věci kolem Mayského kalendáře, ale i jak složité je tento kalendář přiřadit k tomu Gregoriánskému (ten, který používáme).

2 Lukáš Přibyl Lukáš Přibyl | Web | 15. listopadu 2012 v 18:51 | Reagovat

Budeme se muset jistojistě nechat překvapit. Ale jedno je jasné...už není čas na velké změny.

3 all-is-magic all-is-magic | E-mail | Web | 16. listopadu 2012 v 18:36 | Reagovat

[1]: o mayském kalendáři toho vím docela hodně, mám to nastudované cestou do Mexika :) Taky vím, že je známo dost výpočtů, jak kalendáře zkombinovat. Podle některých jsme do pátého věku nastoupili už dávno, nebo některé nás čekají až za rok...

4 Vendy Vendy | Web | 16. listopadu 2012 v 20:02 | Reagovat

K Mayskému kalendáři - někde jsem četla, že se našlo pokračování.
K třem dnům temna - nevím, co si pod tím představit. Ale nějaká zosobka jídla, topení (šťastlivci s kamny)a svíček neuškodí. Kdyby nic, tak jídlo se postupně spí, dřevo ztopí a svíčky vypálí.
Ke katastrofě - už k ní mělo dojít několikrát a to dost velké. Tak snad se to mine i tentokrát.
K světovým katastrofám - někdo na to dělal studii a ty katastrofy jsou zhruba ve stejném počtu jako bývaly. Jen se o nich dřív tolik nemluvilo, nebyly takové informace.
Ke změně chování lidí - už je nejvyšší čas. Ale k nějaké změně světového systému asi dojde, už se to bouří po celé Evropě. Nedejbože, aby to byla válka.

5 Sisi / Siska Sisi / Siska | Web | 17. listopadu 2012 v 5:37 | Reagovat

Taky jsem hodně článků četla, viděla jsem i film a nějaké dokumentární videa na youtube, ale stejně... je to všechno dost zmatené... jsem s vámi za jedno, že se asi stane něco velkého.. buď astronomické jevy nebo přírodní katastrofy... uvidíme... a děkuji za pěkný komentář... ;) =)

6 Tigris Tigris | Web | 17. listopadu 2012 v 19:10 | Reagovat

Jůů tys byla v Mexiku?
Víceméně s Tebou souhlasím. :)
Vzdala jsem jakoukoli snahu o čtení článků apod. o tom, "co bude". Připadají mi naivní, nepřesné a někdy vážně absurdní. :D
Ani si nedomýšlím možné výjevy budoucnosti, ale nepochybuji, že když už tomuto datu bylo věnováno tolik energie, nepochybně k nějaké podstatné události dojde. Na druhou stranu je mi skoro hloupé takto mluvit, když se tolik úžasných a velkolepých věcí děje každý den a přitom zůstávají tak zoufale opomíjeny. :)

7 Míša Míša | E-mail | Web | 17. listopadu 2012 v 20:23 | Reagovat

Milí zlatí, uvidíme, jak to dopadne. Já se snad i začínám těšit :)

8 Baush Baush | Web | 8. prosince 2012 v 9:23 | Reagovat

Pěkný článek a souhlasím s tebou.
Četla jsem o konci světa knížku a vážně si myslím, že Mayové to určitě tak nemysleli.:)

9 all-is-magic all-is-magic | E-mail | Web | 4. ledna 2013 v 6:45 | Reagovat

tak a už máme po :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."