Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Zbavuji se některých věcí: knihy, učebnice, oblečení, šperky... Pokud byste měli zájem: ZDE


Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Výklad snů - Krev

5. listopadu 2012 v 10:45 | Adri |  Výklad snů
Dotaz: Adri,ačkoli se mi zdají prorocké sny a vím si je vyložit,někdy se mi zdá něco,co je s velkým otazníkem.

Píšeš,že Ti můžeme psát,tak jsem se rozhodla.
Dnes,ano právě dne v noci jsem měla sen.Seděla jsem na záchodě a močila jsem,když jsem se utírala,všimla jsem si,že papír je od krve.Nebylo to žádné silné krvácení,krev byla červená a já byla v tu chvíli v rozpacích,v tom snu jsem věděla,že to nemůže být pravda,jsem už v přechodech několik let.
Když jsem vstala ze záchodu,viděla jsem v zrcadle,že mám od krve i vlasy,mám je po ramena,ale v tom snu jsem je měla o něco delší a rozpuštěné.Dívala jsem se na sebe a byla jsem z toho v šoku.Pak sen skončil.Pak se mi zdál asi před týdnem sen,z kterého jsem se probudila.Na chodbě před ložnicí někdo byl,cítila jsem dvě osoby.A najednou můj partner říkal:tam je had a ukazoval směrem k chodbě,podívala jsem se tímto směrem a znovu si lehla a celá se otřásla.Když jsem se podívala před sebe,had byl v mé posteli,díval se na mě a oba jsme byli v šoku.Ale to byl jen jeden had,tam na chodbě bylo ještě hádě,které jsem neviděla,ale cítila.

Jestli si s tím budeš vědět rady,budu moc ráda.Děkuji.


Odpověď:
Dobrý den,
chválím Vás, že si dokážete některé sny vyložit sama. Hodně lidí totiž nad tím ani nepopřemýšlí.
Co se týče prvního snu, je možné že vám chtěl něco sdělit z minulosti, něco nevyřešeného a něco opravdu velkého. Být potřísněný krví znamená zklamání v rodině, hledejte mezi tím jakési pojítko: minulost-rodina-nevyřešená věc. Ve snu je ale zakodováno i to, že se věc vyřeší a budete šťastná. Budete ale nucena někoho zavolat na pomoc, sama na to nemáte dost síly. Dlouhé vlásy symbolizují, že jste rádá vážená a oblíbená ve společnosti.

Další sen je ve znamení hada, což znamená nepřítel. Být Vámi, mám se na pozoru. Háďě představují návštěvu falešného přítele, který ti tvou pohostinnost oplácí pomluvami. Ve snáři jsem našla, že had v posteli znamená nevěru, ale k tomuto druhu snu mi to nesedí. Spíš tím dává sen najevo, než nepřítel je opravdu blízko.

Adri

Pokud chcete i vy vyložit sen, podrobnosti naleznete zde
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lucka Lucka | E-mail | 25. června 2014 v 19:00 | Reagovat

Dobrý den,zdál se mi sen o mém bývalém příteli,že mi donesl kytici a v ní byly dva prsteny,nevím jestli ta kytice byla svatební nebo ne .  

Už je to moc dlouho kdy se mi zdál sen o mé matce jak se sklání nad něčím hrobem a já jsem tam přitom lítala ale ona mě neviděla .

Předem děkuji za odpověď .

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."