Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Výroba hůlky

15. prosince 2012 v 11:55 | Adri |  Rituály
Přesně o východu slunce vezměte do levé ruky větev z posvátného stromu ideálního na výrobu hůlky - například vrby, lísky, dubu, jeřábu, hlohu, jabloně, břízy, ořešáku... POZOR! Dřevo by se nemělo brát ze stromu, když zrovna kvete nebo plodí!
Nejlépe je si vybrat větev intuitivně, ta která se vám bude nejvíce líbit. Nebo k vám může přijít z nenadání - třeba vám spadne na hlavu :)
Udělejte do větve nožem tři zářezy (pravou rukou - leváci jsou v nevýhodě, bohužel). Při tom proneste větu:


"Přijímám tě ve jménu Elohim, Muthraton, Adonai a Semifora, abys měla čistotu hole mojžíšovy a jákobovy, s níž mohu objevit všechno, co chci."

Můžete si hůlku vytvarovat do všemožných tvarů a velikostí. Často bývá u mužů zakončená kuželem a u žen půlměsícem nebo krystalem.

Pozn: Existují dva typy hůlek - Jedny se používají na určité rituální úkony a druhé pro léčivé účely - ty se po použití spálí.


zdroje - terca-skriv.blog.cz/rubrika/magie/4 - upraveno
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."