Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Zbavuji se některých věcí: knihy, učebnice, oblečení, šperky... Pokud byste měli zájem: ZDE


Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Co nového?

5. ledna 2013 v 19:50 | Adri |  Můj deník
Jelikož mám pořád pocit, že rubrika Můj deník strádá (i když tomu tak není) a zažila jsem toho spoustu nového a navíc ve mě neustále hlodá pocit o těch věcech psát na blog. Neustále si připomínám, že to naprostá ztráta soukromí, ale co mi je vlastně do toho? Nemám co skrývat. Tedy...

Jak jste si mohli všimnout, měla jsem 25.12 narozeniny. S rodinou jsem je oslavovala hned v datu. Dostala jsem plno krásných dárků a navíc byla sranda. Přijela i sestra z Prahy, takže se debatovalo nad vším možným (a hlavně nade mnou). Překvapilo mě, že jsem zajímavými myšlenkami přispívala i já. Možná za to opravdu může ten věk, nebo jsem jenom konečně vyšla z kůží na trh - nebála jsem se projevovat svoje názory. Dříve jsem se bála, že je moje pohledy na svět budou nudit, ale ve skutečnosti opak byl pravdou. Později se debata točila kolem úplně jiného témata, o kterém chci právě promluvit.
Budu mít dalšího sourozence. Bude to kluk, jméno se dohaduje.
Já hlasuju pro Samuela nebo Nikolase. Mamka je pro Davida, táta vystupuje proti všem mým návrhům. Těším se na něj strašně moc :) Měl by světlo světa spatřit v květnu. Ještě moc nesbírám potřebné alternativní informace, ale o pár už vím. Určitě se s nimi poté s vámi podělím, ale až potom, co ověřím jejich účinnost.
Mamka se mnou už dokonce byla nakupovat oblečky a objednala jakýsi časopis o miminkách.
Zimní prázdniny utekly jako voda a to jsem téměř nic nestihla. Chodila jsem po horách (jednou na Lysé, pětkrát na Javorovém), četla knihy, koukala se na filmy a šla do kina na Hobita. KONEČNĚ! Jedním slovem: Páni. Sice mám takové uštěpačné poznámky co se týče Martina Freemana, protože mi několika gesty, které používá jako Bilbo nehorázně připomíná starého dobrého Watsona. Trpaslíci byli úžasní (hlavně Kilí a FIlí, ty jsem si zamilovala hned). Hlavní důvod, proč ale na mě film udělal tak veliký dojem, je úžasná hudba. Pořád si v duchu zpívám Misty mountains... Že to neznáte? To musíme napravit!!!


Silvestr jsem slavila u kamarádky. Byly jsme strašně unavené, protože nás rodiče vytáhli brzo na hory a tak jsme se potom drželi vzhůru jenom tím, že jsme přísahali, že dostavíme jedno puzzle. Samozřejmě že jsme ho nedostavěli, protože se nám klížily oči a na nic jsme neviděli. Když nás už konečně rodiče zavolali do obýváku na přípitek, trochu nás ten šampus probral (mm... pravý francouzský...) a šel se dělat ohňostroj, který byl letos poněkud chabý. Potom jsme se teda procházeli mezi baráky a koukali na ostatní ohňostroje. Šli jsme uprostřed cesty, nikde žádné auto a toulali jsme se tak asi do tří hodin. - Přesně v těchto chvílích se mi v hlavě rodila tahle básnička.

Po Silvestru mě čekaly dvě oslavy narozenin s kamarádkami, kde mě byla spousta užívání, blbostí, smíchu a neprospaných nocí. Někdy ty naše debaty jsou opravdu přínosné. Zvláště ty o politice a o diskriminaci různých subkultur a posluchačů. - Moje nejlepší kamarádka miluje Justina Biebra (já ho nemám ráda, nesnáším jeho pomatené fanynky) a nemá ráda metal, rock a punk (ty zbožňuju...), takže my dvě jsme takové extrémní hudební protiklady.
Do toho ale vkročila škola, kde nás hned bombardovali písemkami. Doufejme, že se můj prospěch nezhorší, zatím to vypadá na čistý štít (tj. jedničky).
A musím vám říct jednu úsměvnou záležitost. Jeden kluk z naší třídy netrefil do učebny dějepisu a jsme v učebně každý týden dvakrát.
Co se týče novinek v esoterice, začala jsem se zabývat mandalami, dokonce jich už pár mám vytisknutých z internetu.
Mimochodem už je po prosinci, to znamená, že služba věštby z tarotových karet skončila. Celkem jsem věštila 25x, takže mi to opravdu pomohlo, díky za trénink. Některé karty jsem si už byla konečně schopná zapamatovat a nehledat její významy složitě v knize.

Takže: Mám se skvěle. A to dokonce i bez té ironie. Sice jsem unavená a bolí mě žebra (asi ze smíchu). Rodí se mi v hlavě neustále témata na články a příběhy, jenom není ten důležitý čas. Sedla bych si konečně odpočatá k počítači s teplým hrnkem čaje a nic by mě nerušilo, ani močový měchýř jako právě teď.

PS: Mějte se skvěle taky :)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Míša Míša | E-mail | Web | 5. ledna 2013 v 20:23 | Reagovat

Všechno nejlepší!!! Teď je Ti čtrnáct? Nemýlím se? To už jsi dospělá :)

2 Luné Luné | Web | 5. ledna 2013 v 21:50 | Reagovat

Kéž je tak skvělý celý rok 2013 :)

3 all-is-magic all-is-magic | E-mail | Web | 6. ledna 2013 v 15:25 | Reagovat

[1]: ano, je mi 14 :))

4 Vendy Vendy | Web | 6. ledna 2013 v 17:17 | Reagovat

Velmi příznivé události!
Šťastná zpráva v rodině, ve škole dobré známky, ty sama už se začínáš projevovat jako osobnost...
Navíc prima Silvestr, prima Nový rok a prima kamarádka, s úplně opačnými zájmy... :-)
Aspoň není nuda!

A co víc, oslavilas svoje narozeniny.
Přeji všechno nejlepší a krásné dny!

5 Greenia Greenia | Web | 9. ledna 2013 v 20:16 | Reagovat

Právě, že už tu školu zkusit nemůžu, přihlášky se odevzdávali už v listopadu ;)

6 Radka Radka | E-mail | Web | 20. ledna 2013 v 11:21 | Reagovat

No to koukám, na svůj věk jsi hodně vyspělá, píšeš zajímavě a dokonce pocházíme asi ze stejného kraje :-)
Jen já se už dávno odstěhovala, ale jezdím tam na návštěvy a jak to může dopadnout (ale naštěstí nedopadlo), to jsi u mě četla.
Držím palce v další tvorbě :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."